تاکید معاون رییس جمهور ایران بر رعایت قانون حجاب: پایبندی به این قانون وظیفه همه است

© Photo / IRNAانسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ایران
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.07.2022
Telegram
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ایران ضمن اشاره به حواشی ایجاد شده حول مسئله حجاب تاکید کرد: قانون کشورمان، قانون اسلامی است و مملکت ما نیز مملکتی اسلامی است لذا پایبندی به این قانون وظیفه همه است.
به گزارش اسپوتنیک، انسیه خزعلی گفت: قانون، قانون اسلامی و کشور، کشور اسلامی‌ است و باید به این اصول پایبند بود البته لازم است تا هماهنگی و آموزش بیشتری برای اجرای بهتر قانون در دستور کار قرار گیرد.
بهاره رهنما - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.07.2022
بانوی بازیگر پرحاشیه با حجاب سفت و سخت‌تر ظاهر شد +ویدئو
انسیه خزعلی در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان ساخت: اخیرا حواشی متعددی درباره مسئله حجاب ایجاد شده است. قانون و شرایط تغییر یا اصلاح آن در این زمینه در اختیار قوه مقننه است لذا ما نمی‌توانیم درباره آن اظهار نظر کنیم.
وی با اشاره به نحوه برخورد و رفتار برخی ماموران گشت‌های امنیت اخلاقی ادامه داد: قانون کشورمان، قانون اسلامی است و مملکت ما نیز مملکتی اسلامی است لذا پایبندی به این قانون وظیفه همه است. البته اجرای قانون باید با دقت انجام شود تا کرامت و ارزش زن حفظ شود. لازم است تا هماهنگی و آموزش بیشتری برای اجرای بهتر قانون در دستور کار قرار گیرد، قانونی که در راس آن حقوق شهروندان قرار دارد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала