وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: لباس مناسب و عفیف ایرانی باید به دست مصرف کننده برسد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.07.2022
Telegram
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در بازدید از ویژندهای برتر سبک پوشش نمایشگاه ایران ویژند، گفت: باید شرایط به وجود بیاید که لباس مناسب و عفیف ایرانی به دست مخاطب برسد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، در چهارمین روز از نمایشگاه ایران ویژند واقع در نمایشگاه بین المللی تهران، محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بازدید از بخش غیر رقابتی، ایران ویژند با تجلیل از تلاش همه دست اندرکاران این بخش، گفت: این نمایشگاه از مجموعه فعالیت‌هایی است که در وزارت ارشاد اسلامی در دبیر خانه کارگروه مد و لباس، جناب دکتر امامی و همکارانشان زحمت کشیدند و به حمدالله یک مجموعه‌ای را در این پنج ماه به عرضه عمومی رساندند؛ از نمایشگاه جهان اسلام در برج میلاد بود تا بخش‌های رقابتی و غیر رقابتی که در اینجا ما شاهد آن هستیم.
 بازیگر زن سینمای ایران ترانه علیدوستی  - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.05.2022
استایل و انتخاب لباس بانوی بازیگر ایرانی در جشنواره کن سوژه شد +عکس، ویدئو
وی افزود: همه هدف ما این است که استعدادهای فرهنگی هنری در حوزه پوشش را تبدیل به لباس‌هایی شود که مناسب جامعه عفیف ایرانی است و به دوستان هم تأکید کرده ام که در این حد، قطعاً کفایت نمی‌کند؛ بایستی به دست مصرف کننده برسد. من در جشنواره برج میلاد هم گفتم که خیلی بد است که می‌شنویم می‌گویند در میادین مهم تهران، لباس و مانتو مناسب پیدا نکردیم. انشالله به دنبال این هستیم که با این کاری که این عزیزان انجام می‌دهند، بتوانیم بخشی ازین نیاز را در اسرع وقت برطرف نمائیم.
در ادامه وی، همراه با دست اندرکاران این نمایشگاه و همچنین مجید امامی، در بازدید از غرفه‌های ویژند، به پیگیری صحبت‌های مردمی پرداختند و از فعالیت اعضای شرکت کنندگان، تمجید و تشکر به عمل آوردند.
همچنین نمایشگاه ایران ویژند تا پنج شنبه ۶ مرداد به دلیل استقبال بازدیدکنندگان دایر است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала