لغو کنسرت خواننده موسیقی پاپ حین اجرا به خاطر گرفتگی صدا +ویدئو

CC BY-SA 4.0 / CROPPED PHOTO YOUTUBE / محسن یگانه
محسن یگانه - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.07.2022
Telegram
کنسرت بوشهر محسن یگانه به دلیل گرفتگی صدای وی، از سوی این خواننده لغو شد.
به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از اجرای محسن یگانه در کنسرت بوشهر در فضای مجازی منتشر می‌شود که وی حین اجرای کنسرتش، مدعی شد که به دلیل "گرفتگی صدا" نمی‌تواند اجرایش را ادامه دهد و با وعده‌هایی مبنی برای جبران خسارت مالی خریداران بلیط و تهیه کننده، از تماشاگران عذرخواهی کرد.
این اتفاق شامگاه چهارشنبه، ۲۲ تیر ماه رخ داد و خواننده پس از لغو اجرا به حاضران در سالن گفت: «نمی‌دانم چه کلمه‌ای برای عذرخواهی پیدا کنم که در خور شأن شما باشد. خیلی وقت است کنسرت‌هایم را کنسل نکرده ام. حتی تا پنج دقیقه قبل از استیج هم فکر نمی‌کردم این اتفاق رخ دهد. شرمنده ام ... روم سیاه ... نمی‌دانم چه کلمه‌ای باید بگویم.
همه بلیط‌ها را هم پس می‌دهم. هرچه ضرر و زیان تهیه کننده باشد بر عهده شخص من است. من جای تهیه کننده قول می‌دهم سری بعد که قرار شد بیاییم بوشهر همه این جمع بلیطشان را جدا رزرو می‌کنیم یا بلیطشان را پس بدهید و رزرو کنید. هر جوری هست. فقط امیدوارم من را ببخشید. هر چه داشتم همیشه از شما بوده است. کلمات نمی‌توانند حال مرا بیان کنند. رویم نمی‌شود در چشمانتان نگاه کنم ولی حال من را بفهمید، صدایم گرفته و درخور شأن گوش‌های شما نیست. تا اینجا هم برای خاطره داشتن شما از امشب، اجرا کردیم.»
کاربران شبکه‌های اجتماعی صحبت‌های محسن یگانه در پی نیمه کاره ماندن کنسرتش را با برخورد ناشایست گرشا رضایی با هوادارانش در کنسرت زاهدان مقایسه می‌کنند و عنوان می‌کنند فرق شخصیت‌ها و ارزشی که برای هوادارانشان قائل می‌شوند مشخص است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала