سرقت مسلحانه از مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران

© Sputnik / Ruslan Krivobokتپانچه و فشنگ
تپانچه و فشنگ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 11.07.2022
Telegram
علی صفایی: ضاربان دو گلوله به پای چپم شلیک کردند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "ایسنا"، علی صفایی، مشاور علیرضا دبیر و مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران درباره سرقت مسلحانه خودروی تویوتا لندکروز او در اتوبان امام علی که منجر به شلیک دو گلوله به پای چپ او شد، اظهارکرد: "شنبه ساعت ۱۰ شب در ترافیک اتوبان امام علی مشغول رانندگی بودم که یک خودروی سوناتا یا النترا با ۴ سرنشین به عمد از پشت به ماشین من زد. پس از این اتفاق کمی جلوتر و در زیر پل همت خروجی غرب در کنار اتوبان توقف کردم تا وضعیت ماشینم را بررسی کنم. آن‌ها هم متوقف شدند اما زمانی که از خودرو پیاده شدم ۳ نفر با کلت کمری از خودروی‌شان پیاده شدند و سمت من آمدند".
پلیس تهران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.01.2022
درگیری مسلحانه پلیس و سارقان در پایتخت ایران + ویدئو
وی افزود: "آن‌ها بلافاصله به من گفتند که مامور امنیتی هستند. یک نفرشان کلت را روی شکم من گذاشت و خواست که ریموت ماشین را به آن‌ها بدهم. من از این اتفاق شوکه شده بودم و روی دست او زدم تا کلت را از روی شکمم بردارد. او هم بلافاصله به پای چپ من شلیک کرد و یک نفر دیگرشان نیز بلافاصله برای دومین بار به پای چپ من شلیک کرد. خودروی من هم روشن بود و وقتی به زمین افتادم، ۲ نفر از آن‌ها پشت خودروی من نشستند و متواری شدند. ۲ نفر دیگر نیز با خودروی خودشان از روی پای راست من رد شدند و فرار کردند! آنها قصد داشتند به من شلیک کنند تا نتوانم دنبال‌شان بروم. آن‌ها حتی تلفن همراه من را نیز بردند".
وی درباره واکنش مردم به این اتفاق و اینکه آیا به کمک او امدند یا خیر؟، گفت: "اتوبان شلوغ بود و این اتفاق در مجموع شاید حدود ۳ دقیقه به طول انجامید اما مردم فقط نظاره‌گر این اتفاق بودند و هیچ کس هیچ کمکی به من نکرد. پلیس راهنمایی و رانندگی هم ۵۰ متر جلوتر بودند، وقتی به آن‌ها گفتیم که به تعقیب دزدان بروند، اعلام کردند این موضوع به ما ارتباطی ندارد و باید با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید. خودروی تویوتا لندکروز من حدود ۶ میلیارد تومان قیمت داشت.
در حال حاضر در بیمارستان نیکان بستری هستم و پزشکان در حال مداوای پاهایم هستند. امیدوارم با تلاش ماموران این افراد دستگیر شوند و به سزای اعمال‌شان برسند".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала