دختر ۱۶ساله در نورآباد ممسنی با شلیک پدرش به قتل رسید +عکس، ویدئو

چاقو قتل مرگ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 01.07.2022
Telegram
آریانا لشکری در نورآباد ممسنی در استان فارس به ‌دست پدرش، با شلیک اسلحه شکاری، به قتل رسید.
به گزارش اسپوتنیک، خبر کشته شدن یک دختر نوجوان به دست پدرش برای بار دیگر در فضای مجازی سر و صدای زیادی کرده است و بازتاب گسترده‌ای در میان کاربران داشته است؛ این خبر توسط رسانه‌های ایرانی پوشش داده شده و برخی از رسانه‌های فارسی زبان خارج از ایران نیز به آن پرداخته‎اند.
رکنا در این باره نوشت: ظهر دوشنبه 6 تیر خبر هولناک قتل دختری نوجوان به دست پدرش در خانه‌ای واقع در شهرستان ممسنی نورآباد فارس به پلیس اعلام شد. وقتی تیم جنایی برای بررسی ماجرا به محل حادثه رفتند، مشخص شد این دختر 16 ساله که آریانا نام داشت، به دنبال اختلافات خانوادگی با پدرش به خانه مادربزرگش رفته بود اما پدر او در حالی که عصبانی بود با اطلاع از اینکه دخترش از خانه خارج شده با حالت عصبانیت پس از برداشتن اسلحه شکاری به خانه مادرش رفته و پس از بحث و جدل با دخترش، در نهایت او را با شلیک یک گلوله به قفسه سینه‌اش به قتل رسانده است.
پس از بازداشت این مرد 43 ساله، وی ضمن اعتراف به جرم خود گفت: من قصد کشتن دخترم را نداشتم؛ آریانا فرزند بزرگ من بود و یک دختر 12 ساله دیگر هم داریم اما مدتی بود که با دختر بزرگم بر سر موضوعی اختلاف پیدا کرده بودیم. آن روز بر سر همین اختلافات آریانا به خانه مادرم رفت و من هم به یکباره نتوانستم عصبانیتم را کنترل کنم و با اسلحه شکاری خودم به آنجا رفتم تا او را بترسانم. واقعاً قصدم کشتن دخترم نبود اما بی‌اختیار شلیک کردم و مرتکب قتل دخترم شدم. تحقیقات از متهم در این باره ادامه دارد.
بر اساس ماده ۶۱۲قانون مجازات اسلامی، پدران قاتل در صورت محکومیت در دادگاه، حداکثر به پرداخت دیه و حبس بین سه تا ده سال محکوم می‌شود. با این حال، در بسیاری موارد از موارد قتل‌هایی که توسط مردان خانواده صورت می‌گیرد، اولیای دم با گذشت از خون فرزند خود، زمینه حمایت از قاتل و آزادی آن‌ها را فراهم می‌کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала