شرح هزینه‌های اقامت در هتل القصر دبی برای ایرانی‌ها +ویدئو، عکس

© Fotolia / Oleg_p_100Девушка-туристка в Объединённых Арабских Эмиратах
Девушка-туристка в Объединённых Арабских Эмиратах - اسپوتنیک ایران, 1920, 29.06.2022
Telegram
حداقل هزینه برای یک شب اقامت در هتل القصر دبی، ۱۳ میلیون تومان می‌باشد.
به گزارش اسپوتنیک، برخی از رسانه‌های خبری ایران در گزارشی به هزینه اقامت در هتل القصر دبی که یکی از لوکس‌ترین هتل‌های برای اقامت در این شهر است، پرداخته‌اند. هتل القصر دبی به سبک شهر‌های قدیمی عربی با هزینه‌ای بالغ بر سه میلیارد دلار سال ۲۰۰۵ افتتاح شد و در فضای آن ۷۵ بوتیک و ۴۴ رستوران وجود دارد. چیزی که هتل القصر دبی را به گزینه گران‌قیمت برای ایرانی‌ها تبدیل می‌کند، هزینه نیم‌میلیاردی برای رزرو برخی اتاق‌ها و سوئیت‌های آن است.
در این گزارش آمده است که یک شب اقامت در این هتل معادل پول رایج ایران، ۱۳ میلیون تومان هزینه دارد. این هزینه بابت رزرو اتاق یک‌نفره است که خدمات ارائه شده به مسافر شامل وای‌فای و پارکینگ است و با اضافه شدن صبحانه، رقم پرداختی به ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌رسد. حداقل هزینه‌ای که طی روز‌های آتی برای رزرو اتاق‌های دونفره و سه‌نفره در هتل القصر دبی پرداخت می‌شود، به‌ ترتیب ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۲۰ میلیون و ۱۵۰هزار تومان درنظر گرفته شده است.
حالا اگر تعداد مسافران به پنج نفر برسد، باید سراغ رزرو سوئیت‌های این هتل رفت. که بدین ترتیب حداقل هزینه‌ای که بابت رزرو یک شب سوئیت در هتل القصر دبی باید پرداخت شود، ۴۸۵ میلیون تومان است. این رقم بدون درنظر گرفتن هزینه صبحانه است. اگر این سوئیت را با دو وعده غذایی در روز رزور کنید، آنوقت موقع تحویل اتاق باید نزدیک ۴۹۰ میلیون تومان پرداخت شود.
اقامت در اتاق‌های هتل القصر دبی گاهی بیشتر از نیم‌میلیارد تومان بابت یک شب هزینه دارد. به طور مثال هزینه رزرو سوئیت لوکس پنج نفره در این هتل شبی ۵۲۰ میلیون تومان خواهد شد. البته این نرخ با احتساب هزینه صبحانه اعلام شده و هزینه ناهار و شام جداگانه محاسبه می‌شود. رزرو گران‌ترین اتاق یک‌نفره هتل القصر دبی ۵۱۲ میلیون تومان می‌باشد که به مسافر این اتاق هر روز دو وعده غذایی داده می‌شود و صبحانه و ترانسفر فرودگاهی از دیگر امکانات این اتاق است. گران‌ترین سوئیت‌های دو نفره و سه‌نفره در هتل‌ القصر دبی به ‌ترتیب ۵۱۹ میلیون تومان و ۵۲۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت.
رزرو اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل القصر دبی برای ایرانی‌ها شبی ۱۳ تا ۵۲۰ میلیون تومان هزینه دارد. رقم ۱۳ میلیون تومان برای ارزان‌ترین اتاق‌های یک‌نفره درنظر گرفته شده و گران‌ترین سوئیت‌های پنج نفره را هتل القصر شبی ۵۲۰ میلیون تومان حساب می‌کند. این وسط رزرو اتاق لوکس یک‌نفره به‌همراه صبحانه ۳۰ میلیون تومان هزینه دارد. هزینه رزرو سوئیت دونفره با ویو دریا در این هتل تقریبا ۳۵ میلیون تومان است و با ۵۰ میلیون تومان می‌شود یکی از سوئیت‌های یک نفره این هتل را رزرو کرد که ترانسفر فرودگاهی، صبحانه و دو وعده غذایی در روز جزو امکانات آن است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала