جانشین پدافند هوایی ارتش: ایران به زودی موشک جدیدی با برد ۳۰۰ کیلومتر معرفی خواهد کرد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / جانشین پدافند هوایی ارتش: ایران به زودی موشک جدیدی با برد ۳۰۰ کیلومتر معرفی خواهد کرد
جانشین پدافند هوایی ارتش: ایران به زودی موشک جدیدی با برد ۳۰۰ کیلومتر معرفی خواهد کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.06.2022
اشتراک
امیر سرتیپ علیرضا الهامی گفت: افزایش توان موشکی ارتش و سپاه از الزامات قدرت بازدارندگی است که باید ارتقا پیدا کند و در این راستا پدافند هوایی ارتش در آینده‌ نزدیک از موشک‌ هایی با برد ۳۰۰ کیلومتر رونمایی می‌کند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش ایران، صبح امروز ۵ تیرماه ۱۴۰۱ در جمع کارکنان نیروهای مسلح ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی، اظهار داشت: تنها راه برون‌ رفت و گذر از تمامی تحریم‌ ها و تهدیدها قوی شدن در تمامی امور به‌ ویژه در حوزه‌ نظامی است.
وی با بیان اینکه فرماندهان، مسئولان و مدیران در بخش‌ های مختلف باید هم دل و هم آوا در راستای اهداف نظام اسلامی قدم بردارند، افزود: هم افزایی و هماهنگی بین ارکان مختلف نظام قطعا خاری در چشم دشمنان و موجب پیشرفت کشور است.
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه در حوزه‌ مسائل راهبردی نباید به هیچ کشوری وابسته باشیم، گفت: افزایش توان موشکی ارتش و سپاه از الزامات قدرت بازدارندگی و حفظ منافع ملی است که باید بیش از پیش ارتقاء پیدا کند.
وی با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش در آینده نزدیک از موشک‌ هایی با برد ۳۰۰ کیلومتر رونمایی می‌کند، بیان داشت: توسعه قدرت موشکی نماد خود باوری و اتکا به توان و نیروی داخلی است.
امیر سرتیپ الهامی با بیان اینکه امروز رصد، شناسایی و رهگیری تمامی پرنده ها، پهپادها و جنگنده‌ها در مرزهای هوایی ایران به‌ ویژه در منطقه‌ خلیج فارس دغدغه ما نیست، تصریح کرد: تولید رادار کاملا بومی با برد ۳ هزار کیلومتر و نیز اشراف انواع پهپادها با ارتفاع بیش از ۴۷ هزارپا در سازمان رزم نیروی پدافند هوایی ارتش نوید تسلطی قاطع و رصدی لحظه‌ای در مرزهای هوایی کشورمان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه خطای دشمن لحظه‌ای پاسخ کوبنده می‌دهیم.
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در پایان خاطر نشان کرد: پدافند هوایی ارتش در زمینه‌ علوم پدافندی، هوش مصنوعی، علوم شناختی، کوانتوم، دفاع سایبری، جنگ الکترونیک و سایر علوم همکاری شگرف و ارزنده‌ای با نخبگان کشوری، مجموعه‌ وزارت دفاع، نیروهای مسلح، سازمان جهاد خودکفایی و نیز سایر موسسات علمی و دانشگاهی دارد که دشمن را در تصمیم گیری‌ هایش دچار چالش کرده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала