عبدالملکی از سمت خود کنار رفت

© Photo / IRNAوزارت کار ایران
وزارت کار ایران   - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.06.2022
Telegram
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "تسنیم"، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ایران با اعلام خبر پذیرش استعفای وزیر کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت که همکاری آقای عبدالملکی با دولت به‌عنوان مشاور رئیس‌جمهور ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه گفت: "روز گذشته آقای عبدالملکی برای دومین بار استعفای خود را به آقای رییس‌جمهور تقدیم کرد و استعفای ایشان با موافقت مواجه شد. از تلاش‌های مجاهدانه در دوران تصدی در وزارت کار که تلاش جهادی و شبانه‌روزی داشتند تشکر می‌کنیم و البته وی به همکاری با دولت ادامه خواهد داد و از دولت حذف نخواهد شد و به‌عنوان مشاور رییس‌جمهور از امروز کار خود را ادامه خواهد داد.
محمدهادی زاهدی وفا از اساتید برجسته دانشگاه، به‌عنوان سرپرست جدید وزارت تعاون منصوب شدند".
پرچم ایران و روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.05.2022
گزارش و تحلیل
نماینده مجلس: ایران و روسیه می توانند با استکبار و زیاد خواهی غرب مقابله کنند + ویدیو
گفتنی است، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور استعفای خود را از تصدی این وزارتخانه اعلام کرد. در نامه عبدالملکی به رئیس‌جمهور آمده است: باسمه تعالی، حضرت آیت‌الله رئیسی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت
"ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به منظور افزایش هماهنگی دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.
اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر می‌کنم.
خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی می‌دانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان شاءالله".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала