استاندار خوزستان: با مسببان حادثه متروپل برخورد می‌ شود

CC BY-SA 4.0 / Tasnim News Agency / (cropped image)استاندار خوزستان: با مسببان حادثه متروپل برخورد می‌ شود
استاندار خوزستان: با مسببان حادثه متروپل برخورد می‌ شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.05.2022
Telegram
استاندار خوزستان اعلام کرد: چندین نفر از هموطنانمان در ساختمان گیر افتاده‌ اند و عملیات جستجو برای یافتن آنها در جریان است؛ به طور حتم با مسببان حادثه به شدیدترین شکل ممکن برخورد می‌ شود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، صادق خلیلیان استاندار خوزستان، امروز دوشنبه ۲ خردادماه در گفتگویی تلویزیونی درباره حادثه ساختمان متروپل آبادان اظهار کرد: در پی نخسین ساعات اطلاع از حادثه ساختمان متروپل آبادان در محل حاضر شدیم، هم اکنون گروه‌ های امداد و نجات مشغول کار هستند.
استاندار خوزستان یکی از علت‌ های ریزش ساختمان متروپل را عدم رعایت استانداردهای لازم در سازه این ساختمان بیان کرد و عنوان داشت: در بررسی‌ های اولیه برخی اشکالاتی در استانداردهای مورد نیاز سازه دیده شد در این راستا از رئیس دادگستری استان و قوه قضائیه درخواست کردیم تا با عوامل این حادثه برخورد کند بر همین اساس تاکنون ۲ نفر دستگیر شدند.
خلیلیان با بیان اینکه گروه‌ های امدادرسانی در محل حادثه به صورت جدی فعال شده‌اند، افزود: چندین نفر از هموطنانمان در ساختمان گیر افتاده‌اند و عملیات جستجو برای یافتن آن‌ها در جریان است؛ ضمن اینکه خوشبختانه ۲۵ نفر دیگر از زیر آوار خارج شده‌اند.
وی گفت: در چنین حوادثی عوامل مختلف اثرگذار مورد بررسی قرار خواهد گرفت، به طور حتم با مسببان حادثه به شدیدترین شکل ممکن برخورد می‌شود.
استاندار خوزستان در پایان پیرامون تأمین هزینه‌ های درمانی برای مصدومان حادثه ابراز داشت: در چنین حوادثی مصدومان تحت بیمه‌ های درمانی قرار می‌ گیرند و مشکل خاصی نخواهند داشت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала