دولت ایران خبر افزایش بنزین را رد کرد

© IRNAدولت ایران خبر افزایش بنزین را رد کرد
دولت ایران خبر افزایش بنزین را رد کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.05.2022
Telegram
جهرمی: منظور رئیسی از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی، خصوصی سازی و مبارزه با رانت خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل‌های انرژی.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت ایران درباره اینکه آیا دولت برنامه یا تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین یا دیگر فرآورده‌های تفتی در رستور کار دارد، اظهار کرد: خیر، هیچگونه تصمیم یا حتی برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین یا سایر فراورده‌های نفتی وجود ندارد.
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت ایران در پاسخ به این سوال که منظور امروز رئیس جمهور از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی چه بود، خاطرنشان کرد: سخنرانی رییس محترم جمهور در "نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی‌سازی در اقتصاد ایران" و مرتبط با مسأله خصوصی سازی بود و به شکل شفاف هم نسبت به لزوم گرفتن تصمیمات سخت و جدی در مقابله با رانت‌خوارانی که سال‌ها حقوق مردم را پایمال کرده‌اند، بیان کرد.
بهادری جهرمی ادامه داد: این صحبت پیش از این هم مطرح و تاکید شده بود به‌جای برخورد صرف با مفسد باید ریشه فساد خشکانده شود و بسترهای فسادزا از بین رود.
وی تاکید کرد: از آنجا که برخورد قضایی صرف به تنهایی نمی‌تواند راه حل برخورد با مفاسد باشد، رئیس‌جمهور این موضوع را مطرح کرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала