واکنش آموزش‌ و پرورش به ویدئوی جنجالی سیلی خوردن ناظم مدرسه +ویدئو

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / مدرسه در ایران
مدرسه در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 12.05.2022
Telegram
سرپرست مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با انتشار توئیتی به موضوع سیلی خوردن یک ناظم و پخش فیلم آن واکنش نشان داد.
به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از سیلی خورد یک ناظم مدرسه از سوی فردی که گفته می‌شود یکی از اولیای دانش آموزان است در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای پیدا کرده است. در همین رابطه سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و نیز سخنگوی این وزارتخانه با انتشار توئیت‌هایی، به ماجرا واکنش نشان داده‌اند.
مصطفی بابایی، سرپرست مرکز اطلاع رسانی در پیامی توئیتری نوشت: "در رابطه با فیلمی که تحت عنوان سیلی خوردن ناظم مدرسه در حال انتشار است، عرض کنم این هنجارشکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است. حفظ کرامت و جایگاه مقدس فرهنگیان از اهم وظایف آموزش و پرورش و موضوع به جدیت در حال پیگیری می‌باشد."
همچنین صادق ستاری فرد، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نیز در این باره در توئیترش نوشت: "‏جسارت یک کاسب محل به ناظم دبستان در حضور دانش‌آموزان موجب ناراحتی و تکدر خاطر جامعه معلمان شد. وزارت آموزش‌ و پرورش با تعیین وکیل، این اتفاق تلخ که تعرض به حریم مقدس مدرسه و تربیت است را تا حصول نتیجه و برقرای عدالت پیگیری خواهد کرد. با این معلم خدوم صحبت و دلجویی کرده و پیام وزیر را به ایشان ابلاغ کردم."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала