بیانیه 233 نماینده مجلس: وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه با طراحان و مجریان تخریب مجلس برخورد کنند

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / صحن مجلس شورای اسلامی ایران
صحن مجلس شورای اسلامی ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.04.2022
Telegram
در بیانیه‌ امضا شده از سوی 233 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه خواسته می شود که طراحان و مجریان پروژه‌های تخریب شناسایی و با آنها برخورد لازم صورت گیرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (شنبه ) مجلس شورای اسلامی بیانیه 233 نفر از نمایندگان را در قدردانی از حمایت های مقام معظم رهبری و جهت گیری های مجلس قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است:
"بار دیگر رهبر معظم انقلاب از مجلس یازدهم به عنوان مجلس انقلابی حمایت کردند و بار مسئولیت تک تک نمایندگان را سنگین تر از پیش نمودند.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام مراتب سپاسگزاری و تشکر خود از حمایت های رهبری معظم انقلاب، وظیفه خود را برای حل مشکلات مردم و امیدآفرینی بیشتر از هر زمانی حس می کنیم و خود را متعهد می دانیم که از این سرمایه گرانقدر در جهت حل مسائل مردم استفاده کنیم.
پسر قالیباف از مردم عذرخواهی کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.04.2022
پسر قالیباف از مردم عذرخواهی کرد
مجلس یازدهم که از سوی رهبر معظم انقلاب مجلس انقلابی توصیف شده و مسئولیت امیدآفرینی از جانب معظم له بر دوش آن نهاده شد، در طول دو سال گذشته بیش از پیش بینی ها مورد هجمه و تخریب دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی بوده و هر روز به بهانه ای مورد حمله قرار گرفته است. خادمان ملت سعی نمودند که در طول دو سال گذشته کارهای مهمی به انجام برسانند که تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، قانون جهش تولید مسکن، قانون جهش تولید دانش بنیان و قانون صدور مجوز کسب و کار از مهمترین اقدامات آن به شمار می رود.
نمایندگان مردم تلاش نمودند تا سرمایه اجتماعی نظام را بیشتر و موجب امیدآفرینی مردم شوند و در جهت حل مشکلات مردم شبانه روز فعالیت کنند، اما از هر سو با تخریب های ناجوانمردانه ای مواجه شدند که هدفی جز کم شدن اعتماد ملت به نظام ندارند.
در این دو سال گاهی مسائل مربوط به یک نماینده، گاهی یک کمیسیون، گاهی طرح یا قانون و در تازه ترین آنها نیز به صورت هدفمند تخریب ریاست مجلس پرداختند و در بسیاری اوقات کلیت مجلس مورد هجمه قرار گرفت که شاید در طول 40 سال گذشته این حجم از تخریب و حمله بی سابقه بوده باشد.
گویی حمایت رهبر بزرگوار انقلاب و تلاش شبانه روزی نمایندگان موجب شده که دشمن خارجی و غربزدگان و متحجران داخلی تمام همت خود را بر تخریب این مجلس بگذارند تا کم کاری دولت و مجلس گذشته از جانب مردم فراموش شود و مانع امیدواری مردم گردد.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همین رو، ضمن تشکر از همه دست اندرکاران به ویژه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در حفظ امنیت کشور، از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه تقاضا داریم که طراحان و مجریان این پروژه های تخریب را شناسایی و با آنها برخورد لازم صورت گیرد.
بار دیگر از حمایت های رهبر انقلاب تشکر و آن را فرصتی بزرگ برای خدمت به مردم عزیز کشور می دانیم.
و من الله التوفیق"
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала