وزیر ارتباطات ایران: با هر گونه افزایش قیمت از سوی اپراتورها مخالف هستیم

© Photo / TASNIM NEWS AGENCY /وزیر ارتباطات ایران: با هر گونه افزایش قیمت از سوی اپراتورها مخالف هستیم
وزیر ارتباطات ایران: با هر گونه افزایش قیمت از سوی اپراتورها مخالف هستیم - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.04.2022
Telegram
عیسی زارع پور: ما مخالف هرگونه افزایش قیمت و معرفی بسته‌های جدید با قیمت‌های جدید هستیم مگر اینکه تضمین دهند کیفیت شبکه را طی یک برنامه‌ زمان‌بندی مشخص افزایش می‌دهند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران درباره افزایش بهای اینترنت گفت:‌ اپراتورها از ما خواستند با توجه به تورمی که در این چند سال بوده بسته‌های جدید با قیمت‌های جدید معرفی کنند که ما مخالفت کردیم و گفتیم که اگر برنامه‌ای برای توسعه دارید و نیاز به منابع دارید، حتما باید بیایید این برنامه را ارائه دهید تا ما ارزیابی کنیم،‌ آن را تبدیل به تعهد کنیم در چهارچوب الحاقیه که قابل پیگری باشد و بعد می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم.
وی تاکید کرد: ما مخالف هرگونه افزایش قیمت و معرفی بسته‌های جدید با قیمت‌های جدید هستیم مگر اینکه تضمین دهند کیفیت شبکه را طی یک برنامه‌ زمان‌بندی مشخص افزایش می‌دهند.
زارع‌پور همچنین در خصوص طرح صیانت گفت: ما چیزی به نام طرح صیانت نداریم و هر زمان مجلس تصویب کرد می توانیم آن را ببینیم. مجلس مخیر است که قانون‌گذاری کند. ما از روز اولی که دولت مستقر شد برای اصلاح طرحی که در مجلس بود پیشقدم شدیم و ده‌ها جلسه گذاشتیم و شاید ده‌ها جلسه را بنده خودم با نماینده‌ها داشتیم و حالا این طرح به یک بلوغ نسبی رسیده است اما همچنان اشکالاتی در آن وجود دارد و باید ببینیم مسیر تصویب آن چگونه در مجلس پیش خواهد رفت. ما دوباره فعال خواهیم شد و آن اشکالات هم اگر برطرف شود موضع دولت این است که فضای مجازی نیاز به قانون دارد و 15 سال است که از آخرین قانون مصوب در این حوزه می‌گذرد. این فضا زیست اصلی زندگی مردم است و حتما باید قاعده و قانون داشته باشد و مردم متضرر نشوند و ما هم بتوانیم از حقوق مردم دفاع کنیم اما آنچه در مجلس است را نسخه شفابخش می‌دانیم یا نه را باید ببینیم روند تصویب چگونه است و ما مشارکت فعال خواهیم داشت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала