جزئیات کناره گیری معاون اجرایی و معاون اقتصادی دولت ایران

© Photo / IRNAمحسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران
محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.04.2022
Telegram
معاون اجرایی رئیس جمهور دلایل کناره گیری خود و محسن رضایی از کمیسیون اقتصادی دولت را تشریح کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سید صولت مرتضوی درباره دلیل کناره‌گیری او و محسن رضایی از کمیسیون اقتصادی دولت، گفت: در پی انتشار متنی درباره اصلاح ساختار کمیسیون اقتصادی دولت، متاسفانه گمانه‌زنی‌های سلیقه‌ای و ناروایی از سوی برخی از رسانه های داخلی و خارجی در این رابطه مطرح شد که لازم است شرح ماوقع را به اطلاع مردم برسانم.
وی خاطر نشان کرد: در یکی از جلسات دولت، بحث حضور اعضای دولت در کمیسیون های مربوطه صورت گرفت که من پیشنهاد دادم به نظر می رسد تعداد اعضای کمیسیون ها یک مقدار زیاد است و ضرورت دارد که اعضای کمیسیون ها اصلاح شوند. من عضو دو کمیسیون زیربنایی و اقتصادی دولت بودم. لازمه حضور در کمیسیون ها و اظهارنظر کارشناسی مطالعه پیش جلسه و وقت گذاری کافی در کمیسیون هاست به همین دلیل من درخواست کردم که از عضویت کمیسیون اقتصادی خارج شوم. آقای محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور هم درخواست خروج از کمیسیون اقتصادی را نظر به مشغله فراوان کار و نبود امکان برای حضور در جلسات کمیسیون اقتصادی مطرح کرد.
مرتضوی افزود: اصلاح آیین نامه به مصوبه هیات وزیران نیاز داشت و آقای مخبر این مصوبه را ابلاغ کردند ولی متاسفانه برخی رسانه ها استفاده ناصوابی از این مصوبه کردند.
وی بیان داشت: همچنان آقای رضایی با تمام قوا در حوزه معاونت اقتصادی ریاست جمهوری و هم دبیری شوراهاو جلساتی که بر عهده وی است، حضور دارد و دولت حداکثر استفاده را از وی خواهد داشت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала