امیرعبداللهیان اقدامات نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصی را محکوم کرد

CC BY 4.0 / Tasnim news agency / حمله نظامیان اسرائیلی به مسجد‌الاقصی
حمله نظامیان اسرائیلی به مسجد‌الاقصی  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.04.2022
Telegram
وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، اقدامات نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصی را محکوم کرد.
به گزارش اسپوتنیک، حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی تلفنی با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اظهار داشت: آنچه در مسجد الاقصی به وقوع پیوست، نشان دهنده زنده و بالنده بودن مقاومت مردم قهرمان و شجاع فلسطین و درماندگی صهیونیست‌ها است.
امیرعبداللهیان بیان داشت: بی تردید رژیم صهیونیستی ضعیف تر از آن شده است که بتواند در برابر خیزش مردم و مقاومت فلسطین که حماسه عملیات سیف القدس را آفریدند، تاب آورد.
فراخوان حماس و جهاد اسلامی برای حضور گسترده در مسجدالاقصی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.07.2021
فراخوان حماس و جهاد اسلامی برای حضور گسترده در مسجدالاقصی
وزیر امور خارجه ایران افزود: امروز مقاومت در بهترین وضعیت خود قرار دارد در حالی که رژیم تروریست صهیونیستی در ضعیف ترین وضع خود قرار دارد. جمهوری اسلامی ایران از تشکیل دولت یکپارچه فلسطین در سراسر سرزمین تاریخی به پایتختی قدس شریف حمایت می‌کند.
رئیس دفتر سیاسی حماس نیز در این تماس تاکید کرد: فلسطین امروز در برابر دو گزینه پذیرش یهودی سازی مسجد الاقصی یا مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قرار دارد و مردم فلسطین و گروه های مقاومت با قدرت و تقدیم شهیدان، راه مقاومت را برگزیده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала