شناسایی باند ۱۳ نفره فساد و فحشا در یاسوج

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / پلیس تهران
پلیس تهران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.04.2022
Telegram
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: باند ۱۳ نفره فساد و فحشا در یاسوج شناسایی و متلاشی شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، امید نادریان ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شناسایی این باند با وصول خبر مردمی به سامانه "سامد ک. ب" و تلاش‌های پرسنل خدوم پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی استان انجام شد.
وی بیان داشت: این باند فساد در یک ساختمان به نحو سازماندهی شده فعالیت می‌کردند که پس از شناسایی، با صدور دستورات قضائی از سوی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفتند.
نادریان افزود: طی یک عملیات ضربتی، تمامی متهمین که شامل چند گروه مختلط در چندین واحد آپارتمانی بودند، دستگیر شدند و متأسفانه برخی دستگیرشدگان دارای شرایط خانوادگی خاصی هستند.
وی با بیان اینکه به موجب شرع مقدس و قانون اینگونه افعال حرام و دارای مجازات تعزیری مشخص است، گفت: عنوان اتهامی این افراد تشکیل خانه فساد و تلاش جهت ترویج فساد بوده و در این زمینه قانونگذار مجازات سنگین تا ده سال حبس را مقرر کرده است.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز مرکز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: خانواده‌ها نظارت و دقت بیشتری را بر فرزندان خود داشته باشند که در دام شیادان فضای مجازی و کسانی که با ادعای آشنایی و یا کسب درآمد و غیره، با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، گرفتار نشوند و حیثیت خانوادگی آنان هتک حرمت نشود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала