توقیف کشتی خارجی سوخت قاچاق در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

© Photo / IRNAتوقیف کشتی خارجی سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
توقیف کشتی خارجی سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  - اسپوتنیک ایران, 1920, 09.04.2022
Telegram
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ایران از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل ۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضائی، نیروهای ناوتیپ ذوالفقار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از شناسایی یک فروند کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس، نسبت به توقیف آن اقدام نمودند.
۳ فروند شناور حامل کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر ایران توقیف شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.04.2022
توقیف محموله بزرگ کالای خانگی قاچاق در سواحل ماهشهر
مجتبی قهرمانی تصریح کرد: در بازرسی از این شناور بیش از ۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شده است و ۱۱ خدمه خارجی آن نیز پس از دستگیری، جهت تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت به سر می‌برند.
وی در ادامه افزود: یک فروند لنج ایرانی حامل ۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق نیز که قصد سوخت رسانی به این کشتی خارجی را داشته است، توسط تفنگداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آب‌های سرزمینی کشورمان توقیف شده است که در نتیجه این عملیات نیز ۳ خدمه این شناور بازداشت شده‌اند.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین تأکید کرد: اقدامات مجرمانه قاچاقچیان سوخت که در هماهنگی با بیگانگان به تاراج سرمایه‌های ملی مبادرت می‌کنند از زیر چتر اطلاعاتی دستگاه قضائی و ضابطین مخفی نخواهد ماند و مجازات مرتکبان چنین جرایمی قاطع و بدون اغماض خواهد بود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала