بازیکن سابق پرسپولیس ایران در میان متهمان کلاهبرداری

© Fotolia / ThodonalСудебный молоток и книги
Судебный молоток и книги - اسپوتنیک ایران  , 1920, 04.04.2022
Telegram
به منظور ضرورت تسریع در دستگیری متهمین یک پرونده کثیرالشاکی با موضوع تشکیل شبکه چند نفری کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور تصاویر شش متهم پرونده با دستور قضایی جهت شناسایی و اعلام شکایت منتشر می‌شود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "تسنیم"، به منظور ضرورت تسریع در دستگیری متهمین یک پرونده کثیرالشاکی با موضوع تشکیل شبکه چند نفری کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور تصاویر شش متهم پرونده با دستور قضایی جهت شناسایی و اعلام شکایت منتشر می‌شود.
نیروی انتظامی ایران: کشف حجاب در فضای مجازی نیز تخلف است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.03.2022
هشدار جدی پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری در پوشش هدیه نوروزی بانک ها
به موجب پرونده مطروحه در شعبه دوم بازپرسی شهرستان رامهرمز 6 نفر در یک پرونده متهم به تشکیل شبکه چندنفری کلاهبرداری با 1254 شاکی و اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند و با توجه به ادله ومستندات موجود اتهام آنها محرز ونظر به صدور ابلاغیه و همچنین صدور دستورات جلب و نیابت قضایی متواری بودن نامبردگان محرز شده است.
در دستور قضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز آمده است ازهموطنان درخواست می شود درصورت شناسایی یا داشتن اطلاعاتی از متهمان به نام های مصطفی قلندری فرزند علی اصغر، آیناز قلندری فرزند مصطفی، آنا قلندری فرزند مصطفی، سولماز قلندری فرزند مصطفی، عادل کلاه کج فرزند محمد رضا و عبدالله کلاه کج فرزند محمدرضا به دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز و شعبه دوم بازپرسی دادسرای مذکور مراجعه کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала