ادامه واکنش ها به وقایع پیرامون شهر بوچا در اوکراین

© Sputnik / Stringer /  مراجعه به بانک تصاویر ادامه واکنش ها به وقایع پیرامون شهر بوچا اوکراین
ادامه واکنش ها به وقایع پیرامون شهر بوچا اوکراین - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.04.2022
Telegram
بیانیه وزارت دفاع روسیه درخصوص ویدئوی منتشر شده از کشتار مردم بوچا در اوکراین منتشر شد. ارتش روسیه در تاریخ 30 مارس روستای بوچا را ترک کرده بود، در آن زمان، ویدئو یا صحبت از هیچ جنازه ای در خیابان نبود.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه در خصوص شهر بوچا در اوکراین گزارش می دهد که ارتش ما در تاریخ 30 مارس از بوچا خارج شد. حتی اگر ما را باور نمی کنید، بدانید که در 31 مارس، شهردار بوچا، آناتولی فدوروک، این خبر را تایید کرد، این ویدئو در کانال اوکراین 24 در 1 آوریل منتشر شده است.
در تمام این مدت هیچ کس از خیابان های پر از اجساد صحبت نمی کند. در 1 یا 2 آوریل در بوچا گروهی به رهبری سرگئی کوروتکیخ (بوتس من – مردان مبارزه) حضور داشت. اما "بوتس من" کیست اینجا را بخوانید. در این ویدئوها، بوتس من درباره هیچ جنازه ای در خیابان نمی نویسد. در ویدیوی او، خیابان ها با تجهیزات ویران شده و خالی است. در عین حال عضور پارلمان، ژان بلنیوک آنجا بود. در عکسی که او در حال لبخند زدن است، خبری از اجساد در شبکه های اجتماعی او نیست. موارد فوق حقایق عینی هستند. معلوم می شود که "سربرنیتسا" پس از آن شروع به انتشار اخبار کذب کرده است. در عکس و فیلم بدن هایی با باند سفید وجود دارد. چنین بازوبندهایی توسط ساکنان محلی به عنوان نشانه صلح آمیز بودن آنها و عدم ترس سربازان از آنها استفاده می شد. شاید با آنها به عنوان همدست ما برخورد شده است. ما برای اثبات حرفهای خود، حتی در مورد عکس های حرفه ای با زوایای ایده آل و پرسپکتیو تأیید شده صحبت نمی کنیم، زیرا اطلاعات عینی کافی در این خصوص وجود دارد.
روسیه اتهامات کی یف در کشتارغیرنظامیان را رد کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.04.2022
روسیه اتهامات کی یف درباره کشتار غیرنظامیان در روستای بوچا را رد کرد
پیش از این، وزارت دفاع روسیه اتهامات رژیم کی یف در قتل غیرنظامیان در ضهب بوچا در منطقه کی یف را رد کرد.
تمام عکس‌ها و مطالب ویدئویی منتشر شده توسط رژیم کی‌یف که گویا به نوعی "جنایت" توسط پرسنل نظامی روسیه در شهر بوچا در منطقه کی یف گواهی می‌دهد، تحریک دیگری است.
در طول مدتی که این شهرک تحت کنترل نیروهای مسلح روسیه بود، حتی یک نفر از ساکنان محلی از هیچ اقدام خشونت آمیزی متحمل نشد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала