رادیکال های اوکراینی بیش از 4.5 میلیون غیرنظامی را گروگان گرفته اند

© Sputnik / Evgenya NovozheninaМонумент Независимости Украины на площади Независимости в Киеве
Монумент Независимости Украины на площади Независимости в Киеве - اسپوتنیک ایران  , 1920, 31.03.2022
اشتراک
رئیس مرکز کنترل دفاع ملی فدراسیون روسیه: بیش از 4.5 میلیون شهروند، از جمله 6472 خارجی از 18 کشور، در شهرک های بزرگ اوکراین توسط نئونازی ها به عنوان "سپر انسانی" نگهداری می شوند.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ ژنرال میخائیل میزینتسف، رئیس مرکز کنترل دفاع ملی فدراسیون روسیه گفت که بیش از 4.5 میلیون شهروند، از جمله 6472 خارجی از 18 کشور، در شهرک های بزرگ اوکراین توسط نئونازی ها به عنوان "سپر انسانی" نگهداری می شوند.
نئونازی ها همچنان بیش از 4.5 میلیون غیرنظامی را در کیف، خارکف، چرنیگوف، سوماخ و بیش از 20 منطقه مسکونی به عنوان "سپر انسانی" نگه می دارند.
آمریکا تحریم های جدیدی را علیه 13 فرد و 21 نهاد روسی اعمال کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 31.03.2022
آمریکا تحریم های جدیدی را علیه 13 فرد و 21 نهاد روسی اعمال کرد
عملیات ویژه نظامی روسیه نتیجه سال ها تحریک غرب در اوکراین است. غرب سال‌ها عمدا حکومت نظامی را تحریک کرد تا در نتیجه این تحریکات و واکنش مسکو، یک تعطیلی بی پایان با تحریم‌ها آغاز کند. روسیه با اوکراین و مردم اوکراین در جنگ نیست. هدف اصلی جلوگیری از یک درگیری جهانی است که در حال آماده سازی است و در آن اوکراین نقش یک پایگاه نظامی برای حمله به فدراسیون روسیه تعیین شده است. مقامات کی یف 8 سال فرصت داشتند تا موضوع را در چارچوب تمامیت ارضی خود از طریق مذاکره حل کنند، اما اوضاع پیشرفت نکرد.
روسیه بامداد روز پنجشنبه ۲۴فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند" نامید.
به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده است که "غیر نازی سازی و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام شود، تا همه جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس هستند، به دست عدالت سپرده شوند.
در همین حال، نیروهای امنیتی اوکراین در حال استقرار چندین موشک انداز درست در مناطق مسکونی کی یف و سایر شهرهای اوکراین هستند. پوتین آن را یک تاکتیک تروریستی خواند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала