کاهش ۴ دلاری قیمت نفت خام در بازارهای جهانی

© Sputnik / Maksim Bogodvid /  مراجعه به بانک تصاویر نظر تحلیلگر مشهور روس درباره چگونگی تاثیر تصمیم اوپک پلاس بر بازار نفت
 نظر تحلیلگر مشهور روس درباره چگونگی تاثیر تصمیم اوپک پلاس بر بازار نفت  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.03.2022
Telegram
قیمت نفت خام برنت دریای شمال و وست تگزاس اینترمدیت امروز در بازارهای جهانی از مرز ۱۲۰ دلار عقب نشینی کرد و کاهشی ۴ دلاری را به خود دید.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۵ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۴ دلار و ۴۲ سنت کاهش به ۱۱۶ دلار و ۳۰ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۴.۶۲ درصد کاهش را به خود دیده است.
کاهش اندک قیمت نفت در جهان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.03.2022
رسانه: شرکت دولتی هند سه میلیون بشکه نفت از روسیه خرید
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۴ دلار و ۱ سنت کاهش به ۱۰۹ دلار و ۶۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۴.۱۶ درصد کاهش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۷.۴۴ درصد یا ۸ دلار و ۰۳ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش رشدی ۲۳.۲۰ درصدی یا ۲۱ دلار و ۸۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۳۷.۱۲ درصدی یا ۳۱ دلار و ۳۹ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۶.۱۳ درصدی یا ۶ دلار و ۳۲ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با رشد ۲۱.۷۲ درصدی یا ۱۹ دلار و ۵۲ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۶.۱۸ درصدی یا ۲۹ دلار و ۰۷ سنتی روبرو شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала