هشدار پلیس فتا درباره پیامک های جعلی شکایت پلیس راهور

© Photo / IRNAنیروی انتظامی ایران: کشف حجاب در فضای مجازی نیز تخلف استهشدار پلیس فتا درباره پیامک های جعلی شکایت پلیس راهور
نیروی انتظامی ایران: کشف حجاب در فضای مجازی نیز تخلف استهشدار پلیس فتا درباره پیامک های جعلی شکایت پلیس راهور - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.03.2022
Telegram
پلیس فتا: اخیراً پیامکی جعلی با عنوان شکایت پلیس راهور برای برخی از رانندگان ارسال شده است که در آن از شهروندان درخواست می‌کند جهت پیگیری موضوع وارد یک سایت جعلی شوند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، سرهنگ علیمحمد رجبی، رئیس مرکز پیشگیری از جرم پلیس فتا گفت: پیامکی که از سمت پلیس راهور برای برخی از کاربران ارسال شده است جعلی است و راهور پیامک های خود را فقط با سرشماره RAHVARNAJA ارسال می کند.
وی گفت: شهروندان توجه داشته باشند این پیامک‌ها از شماره‌های ناشناس ارسال می‌شوند و کاربر را به یک سایت مشکوک و جعلی هدایت می‌کنند. این افراد از کاربر درخواست می‌کنند یک اپلیکیشن ناشناس را نصب کنند و بعد اطلاعات آنها را به سرقت می‌برند.
رجبی با بیان اینکه پیامک‌های پلیس راهور فقط با سر شماره RAHVARNAJA معتبر است، گفت: پیامک‌های جعلی را از طریق سایت پلیس فتا گزارش دهید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала