راهکار برای ایرانیانی که نتوانستند سهام عدالت خود را دریافت کنند

CC BY 4.0 / IRNA / راهکار برای ایرانیانی که نتوانستند سهام عدالت خود را دریافت کنند
راهکار برای ایرانیانی که نتوانستند سهام عدالت خود را دریافت کنند - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.03.2022
Telegram
برخی از مشمولان دریافت سود سهام عدالت در ایران هنوز سود خود را دریافت نکرده‌اند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، مشمولان سهام عدالت که سود سهام سال مالی 1399 را دریافت نکرده‌اند، باید نسبت به درج و ثبت شماره شبای معتبر بانکی در سامانه سجام به آدرس https://www.sejam.ir یا در سایت سهام عدالت به نشانی https://sahamedalat.ir اقدام کنند تا سود سهام عدالت برای این دسته از مشمولان واریز شود.
بر اساس اطلاعیه ای که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد علاوه بر شماره شبای نامعتبر، "حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت" از مهم‌ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود. بر این اساس مشمولین سهام عدالتی که یکی از دلایل فوق شامل آن‌ها می‌شود باید نسبت به رفع و اصلاح این مغایرت‌ها اقدامات لازم را انجام دهند تا در مراحل آتی سود سهام عدالت به حساب این افراد واریز شود.
سهام عدالت هم به حساب مشمولانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند و هم به حساب مشمولانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده بودند واریز می‌شود اما میزان آن بسته به ارزش اولیه سهام و همچنین بسته به اینکه مشمول سهام عدالت چه میزان از سهام خود را فروخته بود، متفاوت بوده و از حدود 500 هزار تومان تا حدود یک میلیون تومان است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала