بررسی طرح صیانت از نظر آیین نامه ای و موقعیت زمانی مناسب نبود

© Sputnik / Vladimir Trefilov /  مراجعه به بانک تصاویر بررسی طرح صیانت از نظر آیین نامه ای و موقعیت زمانی مناسب نبود
بررسی طرح صیانت از نظر آیین نامه ای و موقعیت زمانی مناسب نبود - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.03.2022
Telegram
نایب رئیس دوم کمیسیون اجتماعی مجلس ایران، بیان داشت: بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کمیسیون مربوطه هم از لحاظ آیین نامه ای و هم از نظر موقعیت زمانی مناسب نبود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سیدکریم حسینی نایب رئیس دوم کمیسیون اجتماعی مجلس ایران، در رابطه با مخالفت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اظهار کرد: بررسی این طرح در کمیسیون هم از لحاظ آیین نامه ای و هم از نظر موقعیت زمانی مناسب نبود، به این دلیل که الان مجلس در حال بررسی بودجه سنواتی کشور است و قرار بر این بود که این طرح اگر بررسی شود، تمامی زوایای کارشناسی آن بررسی شده و اقناع حداکثری بین مردم ایجاد شود که هدف چیست.
شیادی از درگذشت رئیس اینستاگرام خبر داده و حساب کاربری او در این شبکه اجتماعی را مسدود کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.02.2022
واکنش کاربران به طرح صیانت و طرح اختلال در اینستاگرام +عکس
وی در ادامه تصریح کرد: فضایی که در حال حاضر غالب است این است که می خواهند فلان پلتفرم ها را تعطیل و ممنوع کنند و اینترنت محدود شود، اما کشور اینقدر ضعیف نیست که چنین مسائلی که غیر واقعی است بر فضای عمومی جامعه غالب شود و در واقع احساس روانی بدی را به جامعه دهد. علی رغم اینکه نه هدف طراحان و نه هدف کسانی که تا حالا رای دادند این بوده است و به همین دلیل مخالفت شد یا اینکه طوری منعکس شود که با توجه به اینکه هنوز طرح به تصویب نهایی نرسیده و اینترنت ضعفی داشته باشد، این ضعف را به این طرح نسبت می دهند که این موضوع، هم برای شأنیت مجلس خوب نیست و هم اینکه هدف از طرح این موضوع این نبوده است.
نماینده مردم اهواز در مجلس یازدهم گفت: واقعاً مدیریت خوبی در کمیسیون مربوطه طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی صورت نگرفت و این اعلامی که انجام شد هدف غایی و نهایی مجلس نبود.
برای دسترسی به آخرین اخبار ایران و جهان ما را در تلگرام دنبال کنید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала