انهدام پاسگاه بازرسی مرزی روسیه در منطقه روستوف + ویدیو

© Sputnik / Investigative Committee of Russia /  مراجعه به بانک تصاویر Возбуждено уголовное дело по факту обстрела территории Ростовской области с территории Украины
Возбуждено уголовное дело по факту обстрела территории Ростовской области с территории Украины - اسپوتنیک ایران  , 1920, 21.02.2022
Telegram
پاسگاه بازرسی مرزی روسیه در منطقه روستوف منهدم شد.
یک پرتابه از اوکراین، ایست بازرسی مرزی روسیه را در منطقه روستوف در 150 متری مرز به طور کامل منهدم کرد.
به گزارش اسپوتنیک، دنیس پوشیلین، ریاست جمهوری خلق دونتسک اعلام کرد که نیروهای امنیتی اوکراین با توپخانه سنگین، خمپاره، نارنجک انداز و تانک به آتشباری دونتسک ادامه می دهند که باعث کشته شدن اهالی این جمهوری شده است.
وی در ادامه افزود:" فقط طی چند روز اخیر، توپخانه نیروهای امنیتی اوکراین، به محله های مسکونی، بیش از 1700 خمپاره و توپ پرتاب کرده اند. با توپخانه سنگین به ما حمله می کنند که باعث کشته شدن افراد محلی شده است".
به گزارش اسپوتنیک، دنیس پوشیلین، ریاست جمهوری خلق دونتسک اعلام کرد که نیروهای امنیتی اوکراین با توپخانه سنگین، خمپاره، نارنجک انداز و تانک به آتشباری دونتسک ادامه می دهند که باعث کشته شدن اهالی این جمهوری شده است. وی در ادامه افزود:« فقط طی چند روز اخیر، توپخانه نیروهای امنیتی اوکراین، به محله های مسکونی، بیش از 1700 خمپاره و توپ پرتاب کرده اند. با توپخانه سنگین به ما حمله می کنند که باعث کشته شدن افراد محلی شده است». به گفته پوشیلین، نیروهای اوکراین به آتشباری نقاط مسکونی «زایتسوو»، «گورلوکا»، «دونتسک»، «یاسینواتا»، « کمینترنووا» و «داکوچایفسک» ادامه می دهند. وی از تشدید اوضاع در جمهوری خلق دونتسک در جهت «ماریوپولسکی» خبر داد و گفت که عملیات جنگی در نزدیکی مرزهای روسیه جریان دارد.
به گفته پوشیلین، نیروهای اوکراین به آتشباری نقاط مسکونی "زایتسوو"، "گورلوکا"، "دونتسک"، "یاسینواتا"، " کمینترنووا" و "داکوچایفسک" ادامه می دهند.
وی از تشدید اوضاع در جمهوری خلق دونتسک در جهت "ماریوپولسکی" خبر داد و گفت که عملیات جنگی در نزدیکی مرزهای روسیه جریان دارد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала