کنایه جنجالی بازیگر طنز ایرانی به کند شدن سرعت اینترنت +عکس

© REUTERS / Hannibal Hanschkeادامه توسعه اینترنت همراه پرسرعت 5G
ادامه توسعه اینترنت همراه پرسرعت 5G   - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.02.2022
Telegram
مهران غفوریان بازیگر طنز مجموعه‌های تلویزیونی نسبت به سرعت پایین اینترنت ایران با کنایه واکنش نشان داد.
به گزارش اسپوتنیک، کنایه جنجالی مهران غفوریان از کند شدن سرعت اینترنت با همراهی واکنش کاربران در فضای مجازی مواجه شده است.
مهران غفوریان بازیگر طنز سینما و تلویزیون که مدتی پیش با تلاش و همت خود وزنش را پایین آورد و پس از آن نیز از یک حمله قلبی پشت سر گذاشت، حالا با کنایه‌ای، جسورانه به موضوع کندی سرعت اینترنت اشاره کرده است. وی با انتشار متنی در فضای مجازی گفت: "دیگر با این سرعت اینترنت خیال ما پدر مادرها راحت شد. اگر یه موقع بچه‌هایمان خدایی نکرده دسترسی پیدا می‌کرد به فیلم‌های ۱۸+ تا بیاد وی پی آن نصب کنه دانلود کنه بعد آپلود کنه و بعد بیاد آن را ببیند با این سرعت اینترنت همون ۱۸ سالش می‌شود. آخیش خیالم راحت شد."
بسیاری از کاربران با خنده و تشویق این بازیگر محبوب این موضوع را تایید کرد. تعدادی از کاربران از محدودیت اینترنتی سیم کارت‌های جوانان در سایر کشورها خبر می‌دهند. برخی نیز بیان می‌کنند فرزندانشان را به کشورهای دیگر می‌فرستند تا از محدودیت و تنش دور بمانند. جمعی از کاربران هم بر این باورند مهران غفوریان با توضیحاتی که ارائه داده است نیمی از آموزش‌ها را به نوجوانان داده است و این مسئله را نادرست عنوان می‌کنند. علاوه بر این نظرات عده‌ای بیان می‌کنند سرعت اینترنت در ایران به دلیل راه‌اندازی سیستم‌های جدید مخابراتی و تکنولوژی 5G کند شده که این خطوط علاوه بر پایین آوردن سرعت سرویس‌های 4G برای سلامتی انسان نیز مخاطره‌انگیز است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала