اظهارات مجری پرحاشیه خندوانه +عکس، ویدئو

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / رامبد جوان، بازیگر
رامبد جوان، بازیگر - اسپوتنیک ایران, 1920, 17.02.2022
Telegram
رامبد جوان: "هیچ وقت نگفته‌ام اگر گرانی است رژیم بگیرید."
به گزارش اسپوتنیک، ادعای مجری برنامه خندوانه مبنی بر بازی در یک ویدئو تبلیغاتی رژیم لاغری، سوژه خبری در میان کاربران فضای مجازی شده است. رامبد جوان در صحبت‌هایش در واکنش به تبلیغ پرحاشیه‌اش درباره رژیم گرفتن گفت:"من آن تبلیغ را یک سال و نیم پیش ساختم. قراردادی داشتم که شامل ۱۰ تیزر می‌شد که بخشی از آن‌ها در گرفتن مجوز به مشکل خوردند. آن‌ها به من گفتند که فعلا دست نگه‌دارید و در نهایت همان روزی پخش شد که دیدید. ادمین گفت که مشکل‌ تیزرها حل شده است و از من پرسید، تیزرها را بگذارم؟ گفتم بگذار. اما نمی‌دانستم که کدام تیزر را گذاشته‌ است."
یک دفعه دیدم که همه می‌گویند این دیگر چیست؟ من هیچ اشاره‌ای به این نکردم که چون گرانی است پس رژیم بگیریم و این حرف اشتباهی است که تعبیرش کرده‌اند. پس تکلیف این ماجرا روشن است. این رسما یک ترجمه‌ غلط است که وقتی که تیزر را یک بار بدون این ذهنیت تماشا کنیم متوجه می‌شویم. کدام رژیمی می‌آید چنین حرفی را بزند. چه اعتباری‌ برای او می‌آورد و اصلا من چرا باید این را روایت کنم؟ هیچ‌وقت نگفتیم چون فقیری کمتر بخور. دارد می‌گوید که اگر می‌خواهی رژیم بگیری، نگران هزینه‌اش نباش. من رژیم ارزان‌تر هم برایت دارم. آن تیزر در زمان خودش، هیچ‌چیز بدی نبود.
من چه زمانی گفته‌ام که ایران عالی است؟ حتی یک بار هم نگفته‌ام که ایران عالی و بهترین جای دنیا است. من می‌دانم چه دارم می‌گویم. هیچ‌وقت نگفته‌ام که ایران جای خیلی خفن و خوبی است، هیچ‌وقت هم نگفته‌ام که ما خیلی وضعیت خوبی داریم. فقط گفته‌ام که ما خیلی باحالیم، ما خیلی قشنگیم، ما خیلی ماه هستیم و این جمله‌ام هم طراحی شده‌ و یکدفعه از جیبم بیرون نیامده ‌است و روی آن ساعت‌ها فکر شده است. اصلا مگر چشم ندارم ببینم در چه شرایطی هستیم که بخواهم بگویم اینجا بهترین نقطه زمین است و رنجی هم وجود ندارد؟ برخی این‌طور تعبیر کردند که رامبد با ما دوگانه حرف می‌زند و دوگانه رفتار می‌کند. اگر مملکت را دوست داری پس چرا فرزندت خارج از کشور به دنیا آمد؟ من این را می‌فهمم ولی واقعیتش این است که در روزگار ما آن‌قدر آیتم‌های مختلفی در تصمیم‌گیری‌های آدم‌ها نقش دارند که قطعا همینی که می‌بینیم نیست و مطمئنا آن چیزی هم که از آن تعبیر می‌شود هم نیست. چیزهایی هست که جزییات زندگی من است که اگر بگویم حتما دیگر این بی‌مهری به وجود نمی‌آید. توضیح دادن‌های زیاد در روحیات من نمی‌گنجد و می‌دانم که ممکن است ضربه‌اش را هم بخورم اما ترجیحم این است که برای خودم حریمی داشته‌باشم."
بسیاری از کاربران از دفاعیه رامبد جوان طرفداری کرده و بیان می کند که حق با اوست اما عده‌ای نیز با گلایه خطاب به رامبد جوان نوشتند: "شما می‌گویید ما خیلی باحالیم ما حالمون خوبه، و این‌گونه دوگانه حرف می‌زنید و بعد با گذاشتن تصاویری از همسر و فرزندتان در خارج از کشور نشان می‌دهید که همه چیز عالی است اما حال مردم خوب نیست. مردم نمی‌توانند نیازهای روزانه خود را فراهم کنند و حتی برخی از آن‌ها در اتوبوس‌ها می‌خوابند و جدیدا عده‌ای برای اجاره کردن کانکس ۵۰ میلیون تومان پیش و ماهی ۲۰۰ هزارتومان اجاره دست به کار شدند."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала