شرط ستاد کرونا در ایران برای تعطیل نکردن بازار در نوروز

© Photo / IRNAشرط ستاد کرونا در ایران برای تعطیل نکردن بازار در نوروز
شرط ستاد کرونا در ایران برای تعطیل نکردن بازار در نوروز - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.02.2022
اشتراک
در ایران ستاد ملی کرونا برای تعطیل نکردن بازار در شب جشن نوروز شرط تعیین کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بر اساس اطلاعیه اتاق اصناف ایران، ستاد ملی کرونا به شرط تزریق سه دوز واکسن کرونا و ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه “ایران من” از تعطیلی مجدد بازار به ویژه در شب عید نوروز اجتناب خواهد کرد.
در اطلاعیه اتاق اصناف ایران آمده؛ با اشاره به رکود و آسیب‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی‌های اجباری از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا طی دو سال گذشته، اعلام کرده که این بار ستاد ملی کرونا قرار است به شرط تزریق سه دوز واکسن کرونا و ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه "ایران من" از تعطیلی مجدد بازار به ویژه در شب عید نوروز اجتناب کند.
در این اطلاعیه به تعطیلی‌های ناشی از کرونا در اسفند سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ اشاره و تاکید شد که آسیب‌های این تعطیلی‌ها بر بازار چنان بود که هیچ کدام از حمایت‌های دولت نتوانست ضرر و زیان کسبه را جبران کند.
در نهایت در اطلاعیه اتاق اصناف تاکید شده که "بر تمام فعالان صنفی لازم و واجب است با رعایت دستورالعمل‌های جدید از شیوع هر چه بیشتر موج ششم کرونا جلوگیری کنند تا باری دیگر شاهد تعطیلی بازار شب عید نباشیم. پس لازم است واحدهای صنفی علاوه بر تزریق سه دوز واکسن کرونا، در راستای اجرای مدیریت هوشمند بیماری، هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام در سامانه ایران من به نشانی http://asnaf.moi.ir و اخذ و نصب QR-Code در واحد صنفی (در محلی قابل رویت برای همگان) اقدام کنند".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала