در ایران از 10 سامانه دفاعی ارتقا یافته موشکی در حوزه رزم زمینی رونمایی شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / در ایران از 10 سامانه دفاعی ارتقا یافته موشکی در حوزه رزم زمینی رونمایی شد
در ایران از 10 سامانه دفاعی ارتقا یافته موشکی در حوزه رزم زمینی رونمایی شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.02.2022
Telegram
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران: سازمان صنایع دفاع باید هوشمندسازی و افزایش برد سامانه‌های دفاعی را به عنوان یک راهبرد اصلی همواره مدنظر قرار دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع ایران، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران با حضوردر مراسم رونمایی از 10 سامانه دفاعی ارتقا یافته و موشک در حوزه رزم زمینی گفت: سازمان صنایع دفاع باید هوشمندسازی و افزایش برد سامانه‌های دفاعی را به عنوان یک راهبرد اصلی همواره مدنظر قرار دهد.
وی افزود: امروزه با تلاش‌های انجام گرفته در این سازمان، رویکرد "یک شلیک، یک هدف" و درگیری عملیاتی در فاصله دورتر در 10 عنوان از سامانه‌های دفاعی تولیدی تحقق پیدا کرده است.
گفتنی است، سامانه‌های دفاعی رونمایی شده شامل انواع موشک‌های استقراری، محمول بالگرد و پهپاد با مشخصات و مختصات گوناگون متناسب با نیازمندی‌های دفاعی و همچنین مهمات هوشمند دوربرد و نقطه‌زن توپخانه‌ها و خمپاره‌اندازها هستند که افزایش برد و دقت در انهدام هدف از خصوصیات اصلی آن‌هاست.
همچنین در این مراسم براساس تحقق رویکرد "ارتقای متحرک" در سازمان رزم نیروهای مسلح و خودکفایی و بومی‌سازی محصولات مورد نیاز نیروها "خودرو راهکنشی ارس 3" با ویژگی‌های خودروهای نظامی نوین و طراحی جدید تک‌کابین و دوکابین، در فرآیند تولید انبوه قرار گرفت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала