استایل یکی از معروف‌ترین برندهای فرانسوی سوژه کاربران ایرانی شد +عکس

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  مراجعه به بانک تصاویر Модели демонстрируют одежду дизайнера MAXHOSA BY LADUMA в рамках Mercedes-Benz Fashion Week Russia в Центральном выставочном зале "Манеж" в Москве
Модели демонстрируют одежду дизайнера MAXHOSA BY LADUMA в рамках Mercedes-Benz Fashion Week Russia в Центральном выставочном зале Манеж в Москве - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.02.2022
Telegram
تصویر استایل یکی از برندهای معروف و شیک فرانسوی سوژه کاربران ایرانی در فضای مجازی شده است.
به گزارش اسپوتنیک، یکی از عکس‌های فان و سوژه‌ی هفته‌ی اخیر کاربران در فضای مجازی تصویری مربوط به استایل مردانه یکی از معروف‌ترین و مشهورترین برندهای فرانسوی و برند Ecole de pensée می‌باشد که بیشتر کاربران آن را مشابه فرم لباس کارمندهای ادارات دولتی ایران می‌دانند.
در این تصویر، مدل این استایل یک پیراهن آبی نخی آزاد به همراه یک شلوار پارچه‌ای تقریبا گشاد به رنگ قهوه‌ای به تن دارد که قد شلوار نیز مقداری کوتاه است و کمربند و کفش بسیار ساده و مشکی استفاده کرده است. این مدل در حالیکه دکمه‌های آستین خود را بسته است، دکمه‌های پیراهن خود را باز گذاشته و زیرپوش سفید نخی به تن دارد. این تصویر مورد توجه کاربران در صفحات اجتماعی قرار گرفته و سوژه‌ی طنز آنها در این هفته شده است.
بسیاری از کاربران ایرانی عنوان می‌کنند هرگز گمان نمی‌کردند این استایل که بیشتر مردان ایرانی و با احترام به معلمان پرورشی به ویژه این معلمان دارند استایل و مد روز یک برند معروف فرانسوی شود. کاربرانی هم عنوان می‌کنند در طول تاریخ گاهی مدل‌های قدیمی به مدل روز تبدیل می‌شوند و غالبا نیز از آنها استقبال می‌شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала