حذف انیمیشن سریالی پهلوانان از فهرست ۲۵۰ عنوان برتر ای ام دی بی +عکس

© Photo / گروه هنر پویافیلشاه
فیلشاه - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.02.2022
Telegram
حذف ناگهانی انیمیشن پهلوانان از آی ام دی بی با واکنش کاربران ایرانی همراه شده است.
به گزارش اسپوتنیک، به تازگی خبری مبنی بر حذف انیمیشن ایرانی سریال پهلوانان از سایت آی ام دی بی با واکنش‌هایی از سوی کاربران ایرانی همراه شده است. پهلوانان، انیمیشن محبوب ایرانی که در چند روز گذشته به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ای ام دی بی انتخاب شده بود و حتی امتیاز آن از سریال‌های محبوبی همچون بریکینگ بد و اتک آن تایتان نیز بیشتر شده بود.
در این هفته، کاربران ایرانی زیادی در ای ام دی بی به این انیمیشن امتیاز بالا می‌دادند و از طرفی طرفداران سریال‌های محبوب دیگر نیز به این سریال انیمیشنی امتیاز پایین می‌دادند تا رتبه آن پایین بیاید. این انیمیشن در چند روز حدود ۱۱۰کا رای گرفت و ای ام دی بی به این قضیه مشکوک شد و در نهایت آن را از فهرست ۲۵۰ عنوان برتر ای دی بی ام حذف کرد. اما ایرانیان بار دیگر با بازدید از مجموعه شکرستان رتبه این انیمیشن را به جایگاه انیمیشن پهلوانان رساندند.
بسیاری از کاربران به اسم انیمیشن شکرستان که آن را سایت آی ام دی بی به زبان انگلیسی شوگرلند نامیده واکنش مثبت نشان دادند و تعدادی از کاربران نیز شکرستان را لایق کسب این رتبه دانستند و برای ماندن در آن رتبه، ابراز امیدواری کردند.
عده‌ای از کاربران به دلیل اقدام سایت آی ام دی بی با بدگویی و ناراحتی احساسات خود را ابراز کردند. برخی از کاربران نیز بر این عقیده‌اند انیمیشن پهلوانان و شکرستان ۲ مجموعه فوق‌العاده ایرانی هستند که لیاقت رتبه بالا را دارند اما برخی دیگر جلوه‌های ویژه و کیفیت ویدئویی این دو مجموعه را مورد انتقاد و بررسی قرار دادند. جمعی از کاربران نیز با لحن طنزآمیزی بیان می‌کنند اگر لازم باشد امتیاز سایر مجموعه‌ها را بالا خواهند برد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала