افشاگری فوتبالیست ایرانی از ازدواج مجری برنامه کودکان تلویزیون ایران +ویدئو

© AP Photo / Manish Swarupخواننده هندی
خواننده هندی - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.01.2022
Telegram
سردار آزمون از ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتا باچان پرده برداشت.
به گزارش اسپوتنیک، به تازگی ویدئویی از لایو اختصاصی سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در فضای مجازی منتشر شده است که افشاگری او درباره ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتا باچان، مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
سردار آزمون در لایو خود عنوان کرد: "به عمو پورنگ عزیز به خاطر ازدواجش تبریک می‌گویم. عمو پورنگ عزیز داریوش فرضیایی عزیز با دختر خاله آمیتا باچان ازدواج کرده است."
وی در ادامه صحبت‌هایش گفت پدرش برنامه‌های عمو پورنگ را دنبال می‌کرد و الان نوه‌های پدرش برنامه‌های عمو پورنگ را می‌بینند. داریوش فرضیایی نیز در صفحه شخصی خود با انتشار یک استوری، این خبر را تکذیب کرده و نوشت کاربران شوخی‌های دوستان و همکارانش را باور نکنند.
بسیاری از کاربران بر این باورند که صحبت‌های سردار آزمون جنبه شوخی داشته است اما عده‌ای دیگر رفتار او را بچگانه و دور از شأن یک فوتبالیست عنوان می‌کنند. برخی از کاربران نیز واکنش داریوش فرضیایی را نسبت به تکه کلام‌های بی‌اساس فوتبالیست ایرانی قابل تقدیر می‌دانند و آرامش او را ستودنی خواندند. جمعی از کاربران هم عنوان می‌کنند داریوش فرضیایی از هنرمندان بی‌حاشیه فضای مجازی است و به دلیل دوری خود از حواشی چیزی از زندگی شخصی خود را بازگو نمی‌کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала