یک علامت سرطان که پس از غذا خوردن یا دراز کشیدن ظاهر می شود

© Depositphotos.com / Simplyاعلام یک علامت سرطان که پس از غذا خوردن یا دراز کشیدن ظاهر می شود
اعلام یک علامت سرطان که پس از غذا خوردن یا دراز کشیدن ظاهر می شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.01.2022
Telegram
پزشکان سازمان بریتانیایی Cancer Research UK اعلام کردند تشخیص سرطان در مراحل اولیه امکان می دهد درمان بموقع آغاز شده و احتمال علاج این بیماری افزایش یابد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه "مدیک فروم"، آنها یکی از علائم سرطان لوزالمعده را نام بردند که معمولاً در دو مورد - بعد از غذا خوردن یا در حالت خوابیده به پشت ظاهر می شود.
سلول های سرطانی  - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.01.2022
یک علامت آشکار ابتلا به سرطان اعلام شد
در این موارد، فرد دارای نوع خاصی از درد کسل کننده و قابل تحمل است که در معده ایجاد می شود و در پشت منعکس می شود این دردر . قاعدتاً اگر انسان غذا خورده باشد یا دراز بکشد تشدید می شود و وقتی فرد با بدن متمایل به جلو بنشیند تضعیف می شود. علائم این بیماری کشنده علاوه بر درد، کاهش اشتها، کاهش ناخواسته وزن و مدفوع دارای رنگ بسیار روشن است. در برخی موارد ممکن است بیمار دچار زردی شود.
پیش از این، دانشمندان بنیاد جهانی تحقیقات سرطان گزارش داده بودند که سبزیجات کنسرو شده که حاوی نشاسته نیستند، خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهند. خاطرنشان می شود که مواد غذایی به این دلیل کنسرو می شوند که با حفظ خواص تغذیه ای و طعم خود، دیرتر خراب شوند و برای این کار نمک و اسید به آنها اضافه می گردد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала