هشدار هواشناسی ایران درباره ورود سامانه بارشی جدید

CC BY 4.0 / IRNA / هشدار هواشناسی ایران درباره ورود سامانه بارشی جدید
هشدار هواشناسی ایران درباره ورود سامانه بارشی جدید - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.01.2022
Telegram
مدیرکل پیش‌بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ایران: از بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به تدریج افزایش ابر و بارش پراکنده باران و برف و وزش باد انتظار می‌رود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان، مدیرکل پیش‌بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ایران گفت: از بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به تدریج افزایش ابر و بارش پراکنده باران و برف و وزش باد انتظار می‌رود.
به گفته مدیرکل پیش‌بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، روز پنجشنبه گستره و شدت سامانه بارشی افزایش یافته در بخش‌هایی از جنوب غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر و خراسان شمالی، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز بارش باران و برف و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
او می‌گوید: تا دو روز آینده در اغلب نقاط کشور جوی پایدار و در شهر‌های صنعتی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا پنجشنبه در شمال غرب کشور ماندگاری هوای سرد و در سایر نقاط کشور روند تدریجی افزایش دما انتظار می‌رود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала