آغاز دوباره صدور کارت ملی هوشمند در ایران

© Photo / IRNAآغاز دوباره صدور کارت ملی هوشمند در ایران
آغاز دوباره صدور کارت ملی هوشمند در ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.01.2022
Telegram
رئیس سازمان ثبت احوال ایران از راه اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، رئیس سازمان ثبت احوال کشور ایران با اشاره به سازماندهی دوباره امکانات در داخل کشور، گفت: حمایت و پیگیری‌های مستمر وزیر کشور، در احیای این فرآیند بسیار موثر و حیاتی بوده است.
رئیس سازمان ثبت احوال ایران از راه اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.
هاشم کارگر با اشاره به صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی با تکیه بر ظرفیت‌های داخل کشور و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده برای انجام تعهدات سازمان به هموطنان اظهار کرد: این کار طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت تا بتوانیم به تعهدات پیش‌بینی شده جامه عمل بپوشانیم. سرعت گرفتن این روند و انجام تعهدات از اولویت‌های مهم و کوتاه مدت سازمان به شمار می‌رود.
وزارت خارجه ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.11.2021
آیا کارت هوشمند ملی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور صادر خواهد شد؟
رئیس سازمان ثبت احوال ایران با اشاره به سازماندهی دوباره امکانات و بسیج ظرفیت‌های موجود در داخل کشور، خاظرنشان کرد: حمایت و پیگیری‌های مستمر وزیر کشور، در احیای این فرآیند بسیار موثر و حیاتی بوده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل سازمان ثبت احوال کشور، خط تولید کارت هوشمند ملی مدتها به واسطه تحریم‌ها در حالت نیمه فعال و حتی در برهه‌ای تعطیل درآمده بود که طی ماه گذشته مجددا راه اندازی شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала