کشف 4 راز طول عمر ملکه الیزابت دوم

© REUTERS / Chris Jacksonملکه انگلیس
ملکه انگلیس - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.01.2022
Telegram
ملکه الیزابت دوم در سن 95 سالگی همچنان به اجرای وظایف سلطنتی ادامه می دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "اکسپرس"، ملکه الیزابت دوم در سن 95 سالگی به دلایل چند شیوه ساده زندگی همچنان به اجرای وظایف سلطنتی ادامه می دهد و فعال است.
محققان متذکر شدند که ملکه الیزابت ناهار و شام ساده را ترجیح می دهد.ب ه گفته دارن مک‌گردی، سرآشپز سابق او، ملکه غذای ماهی و یا گوشت با سبزیجات را دوست دارد. او سعی می کند از خوردن سیب زمینی، ماکارونی خودداری کند. به ویژه هنگام صرف شام. اسفناج از سبزیجات مورد علاقه اوست.
ملکه الیزابت وعده های غذایی خود را کاملا کنترل شده میل می کند. او چهار وعده ی سبک را به سه وعده ی غذایی سنگین ترجیح می دهد.
وانگ ون بین سخنگوی وزارت خارجه چین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.01.2022
واکنش چین به ادعای انگلیس: فیلم‌های جیمز باند زیاد تماشا می‌کنید
علاوه بر آن، تمرینات ورزشی، یکی دیگر از رازهای طول عمر اوست. هر چند ملکه الیزابت دوم هرگز دوستدار بدنسازی نبود اما همیشه تمرینات ورزشی سبک را انجام می دهد.
ملکه شکلات تلخ ۶۰ درصد یا بالاتر را ترجیح می دهد. او می گوید شکلاتش حتما باید تلخ باشد، هر چه تلخ تر، بهتر.
ملکه الیزابت برای داشتن خوابی راحت، همیشه سعی می کند در یک زمان مشخص به جای خواب برود. قبل از خواب، یک گیلاس شامپاین می نوشد و بعد کمی کتاب می خواند و رأس ساعت 23.00 ( یازده شب) به خواب می رود. او هشت ساعت و نیم می خوابد و ساعت هفت و نیم صبح بیدار می شود.
تغذیه ی سالم در حفظ وزن سلامت و طول عمر اهمیت بسیاری دارد. ملکه الیزابت ۹5 ساله نیز سلامت و طول عمر خود را مدیون همین کنترل وعده های غذایی، مصرف غذاهای مورد علاقه، شکلات، ماهی و میوه های فصلی است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала