ویدئو پربازدید گروه اینستاگرامی ایرانی با کاور آهنگ خواننده معروف استانبولی +ویدئو

© Fotolia / Igor Mojzesویدئو پربازدید گروه اینستاگرامی ایرانی با کاور آهنگ خواننده معروف استانبولی +ویدئو
ویدئو پربازدید گروه اینستاگرامی ایرانی با کاور آهنگ خواننده معروف استانبولی +ویدئو - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.01.2022
Telegram
موزیک ویدئو طنز با کاور آهنگی از سینگه خواننده استانبولی، مورد استقبال کاربران ایرانی در صفحات اجتماعی قرار گرفت.
به گزارش اسپوتنیک، موزیک ویدئو "ایست"، کاری از گروه هنری اینستاگرامی زود نیوز که با کاور آهنگ خواننده استانبولی سینگه تولید و منتشر شده مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. این موزیک ویدئو با کاور آهنگ زیبا یانکی که سینگه خواننده ترکیه‌ای آن را خوانده، هنر و خلاقیت اعضای تیم هنری زود نیوز امکان پذیر شده است.
در این ویدئو طنز دیده می‌شود چند پسر جوان برای رفتن به مسافرت آماده می‌شوند که به هنگام گذاشتن وسایل به دلیل خراب بودن در صندوق عقب دست یکی از آن‌ها آسیب می‌بیند. در صحنه بعدی که با شروع موزیک آغاز شده است، مامور پلیس به آن‌ها ایست داده و پس از توقف مشاجره پیش می‌آید. وقتی مامور پلیس اقدام به باز کردن در صندوق می‌کند، این چند نفر با نگرانی به مامور راهنمایی رانندگی ایست داده که مبادا در را باز کند، اما مامور اعتنا نکرده و در نتیجه دستش مجروح شده است.
بسیاری از کاربران ایرانی زود نیوز را می‌شناسند و ضمن هنرمند خطاب کردنشان، آن‌ها را مورد تشویق قرار می‌دهد. جمعی نیز این موزیک ویدئو را خلاقانه و حرفه‌ای می‌دانند و از آن‌ها برای تولید محتوای خاص تشکر می‌کنند. برخی از کاربران نیز از آهنگ ترکی یانکی یاد کرده و بر این عقیده‌اند سینگه عاشق این موزیک ویدئو خواهد شد. برخی از کاربران هم احتمال اینکه زود نیوز قبل از شروع ساخت ویدئو، اجازه استفاده آهنگ یانکی را از سینگه گرفته باشد را بالا می‌دانند و عده‌ای از کاربران بیان می‌کنند این ویدئو نشان دهنده طنزی تلخ از واقعیت زندگی ما است که به دلیل گرانی از پرداخت هزینه برای تعمیرات خودرو عاجزیم.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала