عصبانیت شدید بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران به سوءاستفاده تبلیغاتی از لاغری وی +ویدئو، عکس

© Depositphotos / Gelpiعصبانیت شدید بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران به سوءاستفاده تبلیغاتی از لاغری وی +ویدئو، عکس
عصبانیت شدید بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران به سوءاستفاده تبلیغاتی از لاغری وی +ویدئو، عکس  - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.01.2022
Telegram
مهران غفوریان در ویدئویی با عصبانیت به استفاده ابزاری کلینیک‌های لاغری از وی، اعتراض کرد.
به گزارش اسپوتنیک، مدت‌هاست در فضای مجازی تبلیغات بسیاری پیرامون موارد مختلف صورت می‌گیرد که روش‌های متنوع لاغری و رژیم لاغری یکی از آنهاست. در این میان اغلب کلینیک‌های لاغری برای مطرح کردن نام خود و جلب مشتری به استفاده از نام افراد مشهور و سلبریتی‌ها متوسل می‌شوند.
این اقدام تبلیغاتی بدون اجازه افراد مشهور و سلبریتی‌ها منجر به واکنش‌های منفی برخی از آنها شده است. مهران غفوریان بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران که پیشینه‌ی بسیار فعال دارد یکی از این افراد است که از لاغری غیرمنتظره وی برای این تبلیغات استفاده شده و این موضوع سبب رنجش وی شده است.
غفوریان در ویدئویی با عصبانیت شدید به این اقدام تبلیغاتی اعتراض کرد و عنوان کرد که لاغری و کاهش وزن زیاد وی علت دیگری داشته و با تجویز پزشک به دلیل جراحی صورت گرفته است و تحت نظر هیچ کسی نبوده است.
کاربران فعال در صفحات اجتماعی با کامنت‌های خود هم‌نظر بودنشان را با مهران غفوریان اعلام می‌کنند و بر این باورند این اقدام جرم محسوب می‌شود و در صورت شکایت، این افراد مجازات خواهند شد. گروهی از کاربران عنوان می‌کنند به هیچ عنوان به آگهی‌های تبلیغاتی در فضای مجازی اعتماد ندارد و غالبا قصد فریب مخاطبان را دارند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала