بیش از 2 هزار نفر در یک کشتی تفریحی در هند محبوس شدند

© REUTERS / Francis Mascarenhasبیش از 2 هزار نفر در یک کشتی تفریحی در هند محبوس شدند
بیش از 2 هزار نفر در یک کشتی تفریحی در هند محبوس شدند - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.01.2022
Telegram
سخنگوی بندر مورموگائو در گزارشی اعلام نمود که بیش از 2000 مسافر در یک کشتی تفریحی در سواحل ایالت گوا هند پس از تشخیص ابتلای یکی از خدمه به ویروس کرونا محبوس شدند.
به گزارش اسپوتنیک، کشتی کروز امپرس، متعلق به شرکت کروز هندی Cordelia Cruises از بمبئی وارد ساحل شد و قرار بود چندین روز مسافران را برای یک سفر یک روزه به گوا با 2017 سرنشین همراهی کند که اکنون این کشتی رها در ساحل محبوس شدند. در این گزارش امده است که ما به کشتی اجازه پهلوگیری خواهیم داد، اما همه چیز قبل از پیاده شدن بررسی می شود. همه مسافران دو بار بایدواکسینه شده باشند، باید تست بدهند. پزشک کشتی یکی از خدمه را که در طول روز تب بالایی داشت معاینه کرد. سخنگوی بندر گفت: به زودی یک تیم پزشکی سوار کشتی می‌شود و آزمایش‌های پی سی آر را روی همه مسافران انجام می‌دهد و تنها پس از دریافت نتایج به آنها اجازه خروج از کشتی داده می‌شود.
رکورد بی سابقه بیش از 29 میلیون مبتلا به کرونا در هند  - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.06.2021
رکورد بی سابقه بیش از 29 میلیون مبتلا به کرونا در هند
خدمه ای که تست کرونای او مثبت باشد از کشتی خارج شده و برای مداوا به بیمارستان خصوصی فرستاده می شود. هند از نظر تعداد موارد شناسایی شده کووید-19 در رتبه دوم جهان باقی مانده است. بر اساس آخرین اطلاعات وزارت بهداشت، از اسفندماه سال گذشته که همه‌گیری در کشور آغاز شد، تعداد کل مبتلایان از 34.9 میلیون نفر گذشت، بیش از 34.2 میلیون نفر بهبود یافته و بیش از 481 هزار نفر جان خود را از دست دادند. در زمانی که سویه اومیکرون گسترش پیدا کرد، هند با کمبود مکان برای سوزاندن جنازه مواجه شده بود و کرونا بسیاری را به کام مرگ کشاند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала