هشدار مقام ناجا به کلاهبرداری های تلفنی

© Depositphotos / Dedivan1923هشدار مقام ناجا به کلاهبرداری های تلفنی
هشدار مقام ناجا به کلاهبرداری های تلفنی - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.12.2021
Telegram
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شهروندان خواست تا گول کلاهبردارانی را که به بهانه های مختلف منجمله برنده شدن در قرعه کشی، مسابقات رادیویی و... قصد فریب مردم دارند را نخورند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ جوشن سهرابی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: شهروندان می بایست در صورت دریافت هرگونه پیامک و برقراری تماس از سوی منابع یا افراد ناشناس به هیچ وجه فریب ادعای آنان را نخورده و به پای خود پرداز مراجعه نکنند. ممکن است برخی افراد متقلب و کلاهبردار با سوء استفاده از وضعیت موجود با شهروندان تماس گرفته و با بهانه هایی همچون برنده شدن در قرعه کشی اپراتورهای تلفن همراه ، مسابقات رادیویی وغیره درخواست مبالغی به حساب آنان داشته باشند.
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه برای دریافت هرگونه جایزه نیازی به مراجعه به دستگاه های خودپرداز نیست ، تصریح کرد: افراد شیاد پس از فریب سوژه های خود و کشاندن آنان به باجه عابر بانک ، موجودی حساب مخاطب خود را از طریق هدایت تلفنی مهندسی شده و انجام شگرد های متقلبانه به حساب غیر انتقال و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند. مراقب درخواست تلفنی و حضوری افراد ناشناس برای انجام هرگونه عملیات بانکی انتقال وجه، کارت به کارت و ارائه رمز اول و دوم کارت عابر بانک بوده و هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس 110 در میان بگذارند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала