چگونگی نشانه های امیکرون در واکسینه شده ها

© REUTERS / Phil Nobleچگونگی نشانه های امیکرون در واکسینه شده ها
چگونگی نشانه های امیکرون در واکسینه شده ها - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.12.2021
Telegram
پزشکان نشانه های امیکرون در افراد واکسینه شده را کشف کردند.
به گزارش اسپوتنیک، شایع ترین علائم می تواند نشانه ای از بیماری با سویه اومیکرون ویروس کرونا باشد. پزشکان گفتند که باید به دنبال چه چیزی باشید، حتی اگر فرد واکسینه شده باشد.
معلوم می شود که امیکرون روی افراد واکسینه شده به روش خاصی عمل می کند! و برخی علائم فقط در کسانی ظاهر می شود که قبلا دوز واکسن خود را دریافت کرده اند.
پزشکان یکی از نشانه‌های ابتلا به سویه امیکرون را نام بردند - اسپوتنیک ایران, 1920, 19.12.2021
پزشکان یکی از نشانه‌های ابتلا به سویه امیکرون را نام بردند
دمای بالا، از دست دادن چشایی و بویایی در جای خودشان محفوظ هستند، این نشانه ها همچنان می گویند که وقت قرنطینه است. اما علائم جدیدی نیز وجود دارد که باید حتما به آنها توجه کنید. اپیدمیولوژیست های بریتانیایی هشدار می دهند که برای کسانی که در این یک سال و نیم واکسینه نشده اند، آبریزش بینی نیز به این علائم همیشگی اضافه شده است. اگر بینی شما گرفتگی دارد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با وجدان راحت آزمایش انجام داده و قرنطینه شوید.
اما اگر فردی قبلاً واکسینه شده باشد، باید از دست دادن اشتها و حالت تهوع نیز مراقبت کنید. اگر قبلاً برای مسمومیت غذایی معمول بود، حالا اینها علائمی است که واکسن و امیکرون با یکدیگر موجب آن می شوند. علاوه بر این، در مطالعه دیگری مشخص شده است که باید به این موضوع توجه کنید، زیرا حتی دو دوز Pfizer و Moderna نیز احتمال ابتلا به بیماری امیکرون را رد نمی کند. مطالعه bioRxiv نشان داد که اگر واکسن بیش از شش ماه پیش با این واکسن‌ها تزریق شده باشد، کارایی ندارد. اما "تقویت کننده" برای 90٪ از شرکت کنندگان در آزمون محافظت می کند.
بنابراین دانشمندان بریتانیایی به مطالعه امیکرون ادامه می‌دهند و دوباره اظهار می‌کنند که واکسیناسیون مطمئن‌ترین راه برای محافظت در برابر بیماری است. می توانید کمی اشتهای خود را از دست بدهید، اما قطعاً همچنان از رفتن به بخش مراقبت های ویژه و تنفس مصنوعی محافظت می کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала