آمادگی اورژانس ایران برای طرح زمستانه

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / آمبولانس
آمبولانس - اسپوتنیک ایران  , 1920, 10.12.2021
Telegram
سرپرست مرکز اورژانس تهران از آمادگی این سازمان برای طرح زمستانه اورژانس خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر یحیی صالح طبری درباره برنامه‌های اورژانس برای شش ماهه دوم سال اظهار کرد: در حال حاضر تمام پایگاه‌های جاده‌ای کوهستانی و برفگیر، مجهز هستند و آمادگی لازم را برای طرح زمستانه دارند. با تمام توانی که داریم برای خدمت رسانی به مردم در طرح زمستانه حاضر هستیم و امیدواریم بتوانیم خدمات مناسبی را به هموطنانمان ارائه کنیم.
وی ادامه داد: برای شش ماهه دوم سال اولین کار تزریق نیرو به پایگاه‌های اورژانس است چرا که طی ماه های آینده که به عید نوروز نزدیک می شویم تهران شلوغ تری را خواهیم داشت. اگر تزریق واکسن به بیش از ۸۰ درصد برسد و بتوانیم تا حدی به روزهای عادی بازگردیم، شاید نوروز شلوغ تری را نیز در تهران تجربه کنیم. اگر عید تهران شلوغ باشد شاهد افزایش مأموریت‌های اورژانس نیز خواهیم بود.
سرپرست مرکز اورژانس تهران، گفت: با لغو ممنوعیت تردد شبانه تصادفات و در نتیجه آن عملیات اورژانس در شب افزایش پیدا کرد؛ به دنبال هر شلوغی ماموریت‌های اورژانس نیز افزایش پیدا می‌کند.
بوی مرموز در تهران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.11.2021
افزایش ماموریت‌های اورژانس در پی آلودگی هوا در تهران
وی با اشاره به اینکه اکثر مددجویان حین تماس با اورژانس دچار اضطراب هستند، گفت: راه اندازی سیستم موقعیت یاب اورژانس در این موارد کمک بسیاری می کند. زمانی که فردی با اورژانس تماس می گیرد آنقدر مضطرب است که گاهی آدرس خانه خود را فراموش می کند. در این موارد سیستم موقعیت یاب اورژانس می تواند جان یک فرد را نجات دهد. زمانی که فرد هیچ تمرکزی ندارد و ممکن است اسم خود را هم فراموش کند لوکیشن به ما کمک می کند. در حال حاضر تقریبا بالای ۸۰ درصد آدرس ها برای ما ارسال می شود و می توانیم بدون آدرس هم بالای سر بیمار برویم.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала