تاجیک‌های پرسپولیس در دربی پایتخت ایران حضور نخواهند داشت

© Photo / IRNAتاجیک‌های پرسپولیس از دربی پایتخت ایران حضور نخواهند داشت
تاجیک‌های پرسپولیس از دربی پایتخت ایران حضور نخواهند داشت  - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.12.2021
Telegram
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خریدهای خود از تاجیکستان را در دربی تهران بازی نمی‌دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای دربی نود و هفتم پایتخت مقابل استقلال تهران در شنبه هفته پیش رو آماده می‌کند که محرومیت این باشگاه از سوی فیفا همچنان پابرجاست.
باشگاه پرسپولیس تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.11.2021
اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها در لیگ برتر فوتبال ایران
از این رو باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند از خریدهای خود از استقلال تاجیکستان که حدود سه هفته از حضور آنها در تمرینات می‌گذرد، استفاده کند.
مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس که در انتقال کامل پول به حساب گابریل کالدرون و خواکین به مشکل خورده است قرار بود این موضوع را هفته گذشته حل و فصل کند اما باز هم موفق به انجام این کار نشد تا "منوچهر صفروف" و "وحدت هنانوف" نتوانند مجوز ثبت قرارداد و حضور در لیگ برتر را پیدا کنند.
همین امر باعث شده است کادر فنی سرخپوشان پایتخت هر دو بازیکن تاجیک را از برنامه تاکتیکی خود بدون توجه به احتمال پرداخت مطالبات طلبکاران خارجی و رفع محرومیت باشگاه پرسپولیس از سوی فیفا کنار بگذارند.
گل محمدی هیچیک از تاجیک‌ها را در استراتژی این تیم مقابل استقلال قرار نداده است تا اینگونه نشان دهد خودش هم بابت رفع محرومیت پرسپولیس و حضور تازه واردهای تاجیک امید چندانی قبل از دربی ندارد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала