طرح صیانت در مجلس ایران برگشت خورد

© Fotolia / Georgejmclittleطرح صیانت در مجلس ایران برگشت خورد
طرح صیانت در مجلس ایران برگشت خورد - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.11.2021
Telegram
طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس برگشت خورد تا مواد آن براساس نظرات کارشناسان و صاحب‌نظران اصلاح شود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، با رای اعضای کمیسیون مشترک صیانت (حمایت از کاربران در فضای مجازی)، این طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس برگشت خورد تا مواد آن اصلاح شود.
در جریان جلسه گذشته کمیسیون طرح صیانت اعلام شد که وزیر ارتباطات در نامه ای خواستار اصلاح برخی مواد طرح شده است.
در همین رابطه، لطف‌الله سیاهکلی سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی در گفتگو با تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: از آنجا که در اواخر جلسه روز دوشنبه کمیسیون، تعداد اعضا از حدنصاب دو سوم برای رای‌گیری افتاد، امکان به رای‌ گذاشتن پیشنهاد دولت میسر نشد. بنابراین در این رابطه به شکل استمزاجی رای‌گیری انجام شد که نتیجه آن نیز مثبت بود. به همین دلیل مقرر شد تا برای بررسی پیشنهاد دولت و انطباق آن با کلیات و جزئیات طرح، آن را به مرکز پژوهش‌ها ارسال کنیم.
روزنامه جمهوری اسلامی: طرح صیانت هم مثل فیلترکردن تلگرام جواب نمی دهد - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.10.2021
روزنامه جمهوری اسلامی: طرح صیانت هم مثل فیلترکردن تلگرام جواب نمی دهد
سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی در ایران در ادامه خاطرنشان کرد: علت ارسال طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس این بود که پیشنهاد دولت درباره این طرح موجب تغییراتی در کلیات و جزئیات طرح مذکور می‌شد و با توجه به اینکه هدف ما این است که نظرات دولت پیرامون این طرح نیز مدنظر قرار گیرد، آن را به مرکز پژوهش‌ها ارجاع دادیم تا تغییرات لازم بر روی طرح را در مدت 10 روز اعمال کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала