پیامدهای خطرناک مصرف هر روز ماکارونی

CC0 / Pixabay / پیامدهای خطرناک مصرف هر روزی ماکارونی
پیامدهای خطرناک مصرف هر روزی ماکارونی - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.11.2021
Telegram
آناستازیا گاوریکووا، متخصص تغذیه روس معتقد است مصرف هر روزی ماکارونی می تواند باعث سندرم روده تحریک پذیر، بیماری های خود ایمنی و مشکلات پوستی شود.
به گزارش اسپوتنیک، خانم گاوریکووا می گوید تنوع مواد مغذی قاعده اصلی هنگام تنظیم رژیم غذایی است که به جلوگیری از عواقب خطرناک برای بدن کمک می کند. اگر هر روز ماکارونی بخورید، مواد مغذی را که به عنوان مثال در غلات از جمله گندم سیاه، برنج قهوه ای و کینوا وجود دارد، دریافت نمی کنید. اگر خوردن هر روزی ماکارونی را دوست دارید - بررسی کنید که آیا مشکلی در دستگاه گوارش یا بیماری های خود ایمنی دارید، پوست شما چگونه به نظر می رسد، اضافه وزن دارید یا نه. اگر مشکلی ندارید ، می توانید از ماکارونی تهیه شده از گندم معمولی استفاده کنید، اما در حد اعتدال.
آیا می دانید چرا شب ها نباید ماکارونی بخورید  - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.05.2021
آیا می دانید چرا شب ها نباید ماکارونی بخورید
این متخصص تغذیه اضافه می کند که بهتر است ماکارونی بدون گلوتن تهیه شده از فونچوز، شیراتاکی، نخود فرنگی، نخود و ذرت باید وارد رژیم غذایی شود.
پیش از این، ناتالیا کروگلوا، متخصص تغذیه، محصولاتی را نام برد که باعث بالا رفتن روحیه و سرحالی در زمستان می شوند. به گفته او محصولات لبنیاتی از نوع پنیر، پنیر دلمه ای، ماست، ماست کیسه ای و یوقورت است. ، این متخصص برای کسانی که به دلایلی از مصرف آنها اجتناب می کنند توصیه کرد که کنجد و ماهی کوچک را در رژیم غذایی خود قرار دهند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала