دستگیری فروشنده کروکودیل در مشهد

© Photo / COURTESY MOJGAN ROOSTAEI دستگیری فروشنده کروکودیل در مشهد
 دستگیری فروشنده کروکودیل در مشهد  - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.09.2021
Telegram
فرمانده یگان حفاظت محیط ‌زیست خراسان رضوی از دستگیری فرد فروشنده کروکودیل در مشهد خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، ابوالفضل شعبانی، فرمانده یگان حفاظت محیط ‌زیست خراسان رضوی از کشف یک سر کروکودیل در مشهد خبر داد.
اقدام جالب یک کافی شاپ در جهت حفظ محیط زیست +عکس - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.09.2021
اقدام جالب یک کافی شاپ در جهت حفظ محیط زیست +عکس
شعبانی تصریح کرد: طی گزارش واصله مردمی مبنی بر خریدوفروش یکسر کروکودیل در مشهد از طریق فضای مجازی تلگرام و اینستاگرام ، بلافاصله موضوع در دستور کار فرماندهی یگان حفاظت محیط‌زیست خراسان رضوی قرار گرفت.
فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست خراسان افزود: با توجه به حساسیت موضوع، بعد از بررسی کارشناسان سایبری یگان حفاظت محیط‌زیست استان پس از ۷۲ ساعت کار اطلاعاتی، موفق به ارتباط با فروشنده در قالب خریدار کروکودیل شدند و با قرار خرید یکسر کروکودیل به مبلغ بیش از ۹ میلیون تومان با وی قرار گذاشتند. فرد متخلف با دستور قضایی دریکی از خیابان‌های مشهد بازداشت و  پرونده وی به دستگاه قضایی ارسال شد.
وی در پایان تأکید کرد: طبق ماده ۸ آیین‌نامه اجرایی قانون شکار و صید ، خریدوفروش، آکنده سازی تاکسیدرمی، عرضه، نگهداری، حمل، صادرات، واردات و صادرات مجدد کلیه جانوران وحشی اعم از بومی و غیربومی زنده و کشته و اجزای آنها و جانوران وحشی آکنده سازی تاکسیدرمی شده بدون تحصیل پروانه از سازمان ممنوع است و متخلفین علاوه بر جبران ضرر و زیان وارده مشمول مجازات‌های موضوع ماده ۱۰ قانون شکار و صید، به حبس از ۹۱‌ روز تا ۶ ماه محکوم، و با اصلاحات بعدی آن می‌شوند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала