سفر رئیس جمهور ایران به استان خوزستان

© Photo / IRNAسفر رئیس جمهور ایران به استان خوزستان
سفر رئیس جمهور ایران به استان خوزستان - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.08.2021
Telegram
رئیس جمهوری ایران صبح امروز به صورت سرزده وارد استان خوزستان شد.

به گزارش اسپوتنیک، سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهور ایران پس از اولین جلسه هیات دولت در یک سفر سر زده صبح جمعه به خوزستان رفت. 

 ابراهیم رئیسی - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.08.2021
ابراهیم رئیسی: شرایط کنونی شایسته ملت بزرگ ایران نیست

سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان خوزستان در فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز، با بیان اینکه قصد داشتم زودتر به استان سفر کنم اما به دلیل کثرت کارهای مربوط به استقرار دولت، این توفیق حاصل نشد، گفت: استان خوزستان مردمان بسیار خوبی دارد که در مقاطع مختلف از همه توان خود برای دفاع از کشور مایه گذاشتند و حق بزرگی بر گردن ملت ما دارند.

رئیس جمهور ایران با تاکید بر اینکه دولت نسبت به همه مردم کشور وظیفه دارد، افزود: نسبت به مردم خوزستان وظایف مضاعفی داریم و ان‌شاءالله در این سفر که البته سفر کوتاهی است بتوانیم بخشی از مشکلات این استان را برطرف کنیم.

رئیسی افزود: بسیار علاقمند بودم که با مردم خوب استان دیدار داشته باشم اما بخاطر مشکل بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان دیدارهای عمومی مردمی فراهم نیست اما در جلسات مختصر با بخش‌های مختلف مدیریتی استان بیش از پیش در جریان مشکلات خوزستان قرار خواهم گرفت.

رئیس جمهور ایران تاکید کرد: در این سفر با وزرا و مسئولین استانی برای یافتن راهکارهای مناسبت برای رفع سریع مشکلات استان، مشورت خواهیم کرد و تصمیمات مناسبی طراحی و اتخاذ می‌شود.

گفتنی است که در این سفر وزرای نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان و رئیس سازمان برنامه و بودجه سید ابراهیم رئیسی را در نخستین همراهی می‌کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала