ادامه خاموشی ها در ایران و درخواست رعایت در مصرف برق

© Fotolia / Daniilantiq2010ادامه خاموشی ها در ایران و درخواست رعایت در مصرف برق
ادامه خاموشی ها در ایران و درخواست رعایت در مصرف برق - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.08.2021
Telegram
سخنگوی صنعت برق ایران اعلام کرد که در حال حاضر میزان نیاز مصرف کشور از میزان تولید نیروگاه‌های کشور بیشتر شده است، لذا همچنان نیازمند همکاری مشترکان در بخش‌های صنایع و کشاورزی هستیم.

به گزارش اسپوتنیک، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تا اطلاع ثانوی همچنان جداول خاموشی احتمالی جهت برنامه‌ریزی مشترکان صادر و به اطلاع هموطنان می‌رسد که امورشان را تنظیم کنند.

مصرف برق در ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 05.08.2021
مصرف برق در ایران رشد رشد ۹۴۳ مگاواتی نشان داد

وی تاکید کرد: با روند پیش رو از نیمه دوم شهریور ماه شرایط تاحدودی پایدارتر شده و از محدودیت‌ها در بخش صنعت و سایر بخش‌ها کاسته خواهد شد.

به گفته سخنگوی صنعت برق در تعطیلات شش روزه شاهد رفع محدودیت‌ها در بخش صنعت بودیم و در روزهای پیش رو هم صنایع می‌توانند تا اطلاع ثانوی در شیفت شبانه بدون محدودیت به فعالیتشان ادامه دهند و همچنین فعالیت در شیفت روزانه هم متناسب با شرایطی است که حداقل آن تامین نیاز مصرف برق صنایع فولادی که برای تولید اکسیژن اقدام می‌کنند، باشد.

رجبی مشهدی با بیان اینکه میزان مصرف برق در بازه زمانی ۱۲ تا ۱۸ بعدازظهر افزایشی خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که این مقدار به بیش از ۱۰۰۰ مگاوات برسد، گفت:  از مشترکان در خواست می‌شود که با تنظیم دمای وسایل سرمایشی روی عدد حداقل ۲۵ درجه همکاری لازم را انجام داده تا مشکلی را در تامین برق شاهد نباشیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала