هر دوز واکسن تقلبی کرونا تا ۲۰میلیون تومان فروش رفت

© AP Photo / Ebrahim Noroozi / پلیس در ایران
 پلیس در ایران  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 17.08.2021
Telegram
کارشناس: باند فروش واکسن تقلبی کرونا به حدود ۳۰۰۰ نفر واکسن تقلبی کرونا با مبالغ کلان فروخته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «فارس»، سرهنگ سعید راستی، معاون عملیات پلیس امنیت با اشاره به دریافت مبلغ کلان بابت تزریق واکسن تقلبی کرونا از شهروندان تهرانی گفت که باند فروش واکسن تقلبی کرونا به حدود ۳۰۰۰ نفر واکسن تقلبی کرونا با مبالغ کلان فروخته است.

وی در ادامه افزود: «اعضای این باند 4نفر هستند که به اتهام فروش واکسن تقلبی کرونا در استان البرز بازداشت شدند. پوکه و شیشه واکسن‌های استفاده شد در یکی از بیمارستان‌های کرج توسط این افراد پر شده و به مردم به عنوان واکسن کرونا فروخته شده است.

نیروی خدماتی بیمارستان پوکه‌های استفاده شده را برای پرکردن واکسن تقلبی به بیرون از بیمارستان منتقل کرده است. هر پوکه پر شده تقلبی به میزان 13 میلیون تومان به دست افراد فروشنده بعدی داده شده است، ادامه داد:  هر شیشه از این واکسن تقلبی برای تزریق به 10 نفر مورد استفاده قرار گرفته است.

​بر اساس آمارهای موجود در دست پلیس تاکنون 2500 تا 3000 نفر افرادی هستند که در تهران از این واکسن‌های تقلبی استفاده کرده اند. با صحبتی که با برخی از دریافت کنندگان واکسن شده مردم مبالغی از 7 میلیون تا 20 میلیون تومان برای یک دوز  این واکسن پرداخت کرده‌اند».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала