رسانه‌های چینی نسخه جدیدی از بیمار صفر کرونا ارائه دادند

© Depositphotos.com / Ralwelرسانه‌های چینی نسخه جدیدی از بیمار صفر کرونا ارائه دادند
رسانه‌های چینی نسخه جدیدی از بیمار صفر کرونا ارائه دادند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.08.2021
Telegram
رسانه‌ها در چین، نسخه جدیدی از بیمار صفر مبتلا به کرونا ارائه دادند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه چینی People Daily نسخه جدیدی از پدیدار شدن بیمار صفر مبتلا به ویروس کرونا را ارائه کرده است که بر اساس آن می تواند یک ورزشکار آمریکایی باشد.

نشریه می نویسد که روزنامه نگار تحقیقی آمریکایی، جورج وب از واشنگتن، در پیام های ویدئویی و پیام هایی در شبکه های اجتماعی، اظهار داشت که ورزشکار آمریکایی Maate Benassi، که در ورزشهای رزمی در ووهان در اکتبر 2019 شرکت کرد، "بیمار صفر" است.

خود ورزشکار این بیانیه را تکذیب کرد و ظاهراً جزئیاتی که باعث ایجاد شبهه شد به طور عمد توسط رسانه های آمریکایی پنهان شد.

افزون بر این، در طول بازیها ، پنج شرکت کننده آمریکایی علائم بیماری عفونی از جمله تب، سرفه و اسهال را نشان دادند و بلافاصله برای درمان به بیمارستان ها منتقل شدند. در آن زمان اولین تشخیص مالاریا بود، اما اکنون هم در ایالات متحده و هم در چین این بیماری به واقع ناپدید شده است.

بنابراین، نویسنده مطالب معتقد است اگر بیماری مالاریا بود، در چین این ورزشکاران را می توانستند به طور کامل درمان کنند و نیازی به بازگشت به ایالات متحده نبود. افزون بر این، آنها می توانستند با هواپیمای غیرنظامی برگردند، اما واشنگتن یک هواپیمای نظامی فرستاد.

پس از بازگشت به سرزمین مادری، هیچ چیز دیگری در مورد رفاه پنج آمریکایی بیمار شناخته شده نیست. به گفته نویسنده نشریه، ایالات متحده همه اخبار را مسدود کرده و همچنین گزارش های مربوط به این بیماری را به جهان ارائه نداده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала